Gjest Gjest Skrevet 1. oktober 2009 #1 Skrevet 1. oktober 2009 Hvor lenge skal det normalt sett gjøre sabla vondt etter å ha trukket en jeksel?
Avalon Skrevet 1. oktober 2009 #2 Skrevet 1. oktober 2009 Hvor lenge skal det normalt sett gjøre sabla vondt etter å ha trukket en jeksel? Jeg hadde ikke vondt i det hele tatt, men det kommer sikkert an på hvordan røttene er og om den kan presses ut eller om de må skjære den ut.
Becka Skrevet 2. oktober 2009 #3 Skrevet 2. oktober 2009 Det første døgnet kan være vondt. Men ikke så mye lengre enn det. Jeg trakk en tann for ikke lenge siden, og det var det tannlegen sa. Men jeg måtte nå tygge ibux neste natt å... regner med du har ibux!!
hi79 Skrevet 2. oktober 2009 #4 Skrevet 2. oktober 2009 Kommer litt ann på hvor stort inngrepet er. Jeg hadde vondt en uke da jeg trakk visdomstennene Men de ble operert ut. Spis ibux og ta det med ro.
Gjest Gjest Skrevet 2. oktober 2009 #5 Skrevet 2. oktober 2009 Den ble trukket ut på 2-3min men den ene rota var ganske bøyd..vet ikke om det har noen betydning.. Det gjør iallefall vondt enda og jeg har ikke tjangs til å tygge på den siden. Spiser Ibux 600mg så det ljomer.
snixy Skrevet 2. oktober 2009 #6 Skrevet 2. oktober 2009 Spis 1 gram paracet og 600g ibux. tar knekken på alt som har med tenner å gjøre! :D oppererte ut en visdomstann i går. Sov av meg det værste i går ettermiddag, men var vondt i natt. I dag er det litt ømt, men ellers greit:) Kombien med paracet og ibux skal bare tas 3 ganger om dagen forresten;)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå