Gjest Ts Skrevet 26. september 2009 #1 Skrevet 26. september 2009 Jeg har en QK tang, men har lyst til å investere i et verktøy som gjør det mulig å bruke større dies/få større figurer. Noen som har anbefaling å komme med? Tenker litt på silhouette da selv om den er dyr i innkjøp, siden man da bare kan laste ned programvare(?), istedenfor å bruke 7-800 på nye alfabet og 2-300 på nye dies med jevne mellomrom, samtidig er jeg skeptisk til alt sånn elektrisk for jeg har sjelden no særlig god samarbeidsevne med slikt... :gjeiper: Er den enkel i bruk?
Gjest Gjest Skrevet 26. september 2009 #2 Skrevet 26. september 2009 Jeg har akkurat kjøpt meg Silhouette og er KJEMPEFORNØYD:) Den er på tilbud hos bikuben.com til bare 1800! Veldig lettvint instruksjonsbok!
Supramundane Skrevet 2. oktober 2009 #3 Skrevet 2. oktober 2009 Jeg kjøpte først en QK Revolution, men det var ikke noe for meg. Nå har jeg en Cuttlebug og elsker den!
Gjest Gjest Skrevet 2. oktober 2009 #4 Skrevet 2. oktober 2009 Jeg skulle kjøpe den nye til QK, epic six, men ombestemte meg og kjøpte Cuttlebugen istedenfor, angrer overhodet ikke! Har hørt om flere som har vært uheldige med sin epic, derfor valgte jeg å kjøpe CB istedenfor. Cuttlebugen tar jo de fleste dies, jeg har foreløpig brukt QK og Spellbinders dies, på min CB og det funker utmerket.
Gjest Gjest Skrevet 7. oktober 2009 #5 Skrevet 7. oktober 2009 Jeg har QK's Epic Six. Er veldig fornøyd med den
Montezuma Skrevet 9. oktober 2009 #6 Skrevet 9. oktober 2009 Jeg har akkurat kjøpt meg Silhouette og er KJEMPEFORNØYD:) Den er på tilbud hos bikuben.com til bare 1800! Veldig lettvint instruksjonsbok! søkte den opp idag og fant den i en butikk til 1300. Og Under 1000-lappen inkl frakt på ebay.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå