Nótt Skrevet 28. januar 2010 Forfatter #2301 Skrevet 28. januar 2010 Et godt tegn på at jeg har kjedet meg er at jeg har gjort noe jeg absolutt ikke kan fordra: jeg har lappet buksene til Mannen. Å lappe jeans er virkelig ikke moro. Men nå er det gjort og han har to bukser til han kan bruke. Håper han setter pris på det.
Gjest Wolfmoon Skrevet 28. januar 2010 #2302 Skrevet 28. januar 2010 Kan du sende over litt av den energien din hit, jeg har tilnærmet lik null nemlig! Flink du er i dag
Nótt Skrevet 28. januar 2010 Forfatter #2303 Skrevet 28. januar 2010 Kan du sende over litt av den energien din hit, jeg har tilnærmet lik null nemlig! Flink du er i dag Føler meg ikke så full av energi, bare rastløs og har lyst til å gjøre noe. Men du må gjerne få noe av rastløsheten min om du vil. *sender over rastløshet*
Nótt Skrevet 28. januar 2010 Forfatter #2305 Skrevet 28. januar 2010 Vondt i ryggen, tror det har blitt litt mye sofasitting i dag gitt.
Nótt Skrevet 28. januar 2010 Forfatter #2307 Skrevet 28. januar 2010 God bedring. Takk, blir nok bedre i morgen når jeg skal ut og bevege meg. Først bassentrening og så jordmorkontroll, litt tett program egentlig, men tror jeg skal klare det. Må kanskje droppe de siste 10 min av treningen da.
Nótt Skrevet 29. januar 2010 Forfatter #2309 Skrevet 29. januar 2010 Livets lærdom Det er først når vi har dykket ned i sorgens dybder at vi kan forstå det komplekse i det å være menneske, føle med alle andre skapninger som lider, hedre mot - og vise forståelse, godhet og vennskap overfor dem som trenger det. Pam Brown
Nótt Skrevet 29. januar 2010 Forfatter #2310 Skrevet 29. januar 2010 Fredag og jeg runder 40 fullgåtte uker i tillegg er det nøyaktig 1 år siden hasteoperasjonen min pga exu'n. Må innrømme at det er en litt merkelig dag. Heldigvis skal jeg ut av huset og på bassengtrening først og så til jordmor. Blir spennende å se hvor lang tid jeg bruker på ting i dag siden været ikke er det beste.
Nótt Skrevet 29. januar 2010 Forfatter #2311 Skrevet 29. januar 2010 Da har jeg kommet hjem etter kontrollen hos jordmor. Hun spurte hvordan jeg hadde det og jeg fortalte at den siste uken har vært tung og at jeg nå er sliten. Da spurte hun om jeg var løsere i magen og om jeg hadde mer utflod. Kunne svare bekreftende på begge spørsmålene og fortelle at jeg i går hadde vondt i ryggen, at det gjør vondere i symfysen og at vesla ikke er like aktiv som før. Fikk da beskjed om at dette var helt normalt og at det var kroppens måte å si ifra om at fødsel nærmer seg. Hun trodde at jeg faktisk ville føde om ikke så altfor lenge. Så får vi se om hun har rett da.
pusilus Skrevet 29. januar 2010 #2312 Skrevet 29. januar 2010 Håper virkelig jordmoren har rett og ikke jeg Håper du får en fin fredag Nótt
Gjest lucy d-.-b Skrevet 29. januar 2010 #2313 Skrevet 29. januar 2010 Håper jordmor har rett Og at du får en fin helg! Kanskje nurket er her til mandag. Klem
Saeria Skrevet 29. januar 2010 #2314 Skrevet 29. januar 2010 Krysser for at den tunge børen snart er borte.
Nótt Skrevet 29. januar 2010 Forfatter #2316 Skrevet 29. januar 2010 Håper virkelig jordmoren har rett og ikke jeg Håper du får en fin fredag Nótt Håper jordmor har rett Og at du får en fin helg! Kanskje nurket er her til mandag. Klem Krysser for at den tunge børen snart er borte. Jeg skal innrømme at jeg faktisk håper det jeg også nå, meeen har fått for meg at enten skjer det noe denne helgen eller så skjer det ikke før om to uker. Kjenner litt sånn skrekk og gru følelse ved den tanken. God helg! Takk!!! _______________________________________________________________________ Glemte å fortelle om den gode gjerningen jeg gjorde i dag, litt stolt av meg selv. Jeg sitter på bussen fra sykehuset til Carl Berner og på kommer det en gammel dame. Hun får hjelp til å komme seg på bussen og sette seg. Så ser jeg at hun skal av på Carl Berner, samme som meg, men jeg ser også at hun ser litt usikkert og hjelpeløst rundt seg. Så jeg spør om hun trenger hjelp etter at jeg har reist meg. Da smiler hun så pent og sier at hun nok trenger det ja. Jeg gir henne armen min og hjelper henne å reise seg og støtter henne av bussen. På veien ut blir jeg dyttet til av andre passasjerer som skal av bussen, virker ikke som om de skjønner at denne damen trengte hjelp. Hun var så overstrømmende glad for at jeg hjalp henne, men jeg synes ikke jeg bare kunne gå når hun så så hjelpesløs ut. Ikke var hun tung eller noe, hun trengte bare litt støtte og ikke noe mer enn det.
Nique Skrevet 29. januar 2010 #2317 Skrevet 29. januar 2010 Glemte å fortelle om den gode gjerningen jeg gjorde i dag, litt stolt av meg selv. Jeg sitter på bussen fra sykehuset til Carl Berner og på kommer det en gammel dame. Hun får hjelp til å komme seg på bussen og sette seg. Så ser jeg at hun skal av på Carl Berner, samme som meg, men jeg ser også at hun ser litt usikkert og hjelpeløst rundt seg. Så jeg spør om hun trenger hjelp etter at jeg har reist meg. Da smiler hun så pent og sier at hun nok trenger det ja. Jeg gir henne armen min og hjelper henne å reise seg og støtter henne av bussen. På veien ut blir jeg dyttet til av andre passasjerer som skal av bussen, virker ikke som om de skjønner at denne damen trengte hjelp. Hun var så overstrømmende glad for at jeg hjalp henne, men jeg synes ikke jeg bare kunne gå når hun så så hjelpesløs ut. Ikke var hun tung eller noe, hun trengte bare litt støtte og ikke noe mer enn det. Enda godt det er noen som hjelper de som trenger det Det er virkelig dagens gode gjerning
Nótt Skrevet 29. januar 2010 Forfatter #2318 Skrevet 29. januar 2010 Enda godt det er noen som hjelper de som trenger det Det er virkelig dagens gode gjerning Følte liksom at selvom jeg er 40 uker på vei og sliten så har jeg ingen grunn til ikke å hjelpe denne damen. Er ikke sikkert at hun hadde fått hjelp av noen andre - ikke samvittighet til å bare gå min vei da.
Anamelona Skrevet 29. januar 2010 #2320 Skrevet 29. januar 2010 Følte liksom at selvom jeg er 40 uker på vei og sliten så har jeg ingen grunn til ikke å hjelpe denne damen. Er ikke sikkert at hun hadde fått hjelp av noen andre - ikke samvittighet til å bare gå min vei da. Nei, en enkel, men særdeles god gest! Følte meg litt kry da jeg var ute og måket oppkjørselen istad, og så tok jeg fatt på naboen sin også! Måker lett og ofte for at det ikke skal være så masse å ta.., men jeg ser naboen ikke har måkt i det hele tatt. Hun er gammel, har astma og ryggproblemer, så da måtte jeg nesten være litt grei. Gravid eller ei. Sånne små gleder som gjør at man kan legge seg med et lite smil om munnen! Håper hun blir glad når hun oppdager det iallefall!!
Anbefalte innlegg