Gjest Gjest_Sandra_* Skrevet 15. september 2009 #1 Skrevet 15. september 2009 Jeg glemte å sette inn ny Nuvaring sist når jeg skulle og tenkte at det var best å vente til neste mens for så å sette inn ny. Men nå har jeg ikke fått mensen?? Har alltid hatt den regelmessig.. Er det slik når en har brukt prevansjon i mange år og "slutter" at det tar tid før mensen kommer tilbake? Litt forvirret nå, håper noen her kan hjelpe meg!!
Gjest Gjest_Sandra_* Skrevet 17. september 2009 #3 Skrevet 17. september 2009 Er det ingen her inne som har noen erfaringer å dele?
Gjest Gjest Skrevet 17. september 2009 #4 Skrevet 17. september 2009 Hvor lenge er det siden du tok ut ringen da? Jeg har brukt nuvaring i noen år nå, og har så og si ingen blødning. 6 dager etter jeg tar ut ringen pleier jeg å få en ørliten blødning som et eneste truseinnlegg fanger opp. Før, både når jeg har brukt p-piller og i perioder uten hormonell prevansjon har jeg hatt nokså kraftig mens. Så lurer på om det er noe litt kraftigere saker i ringen.
Gjest Gjest_Sandra_* Skrevet 21. september 2009 #5 Skrevet 21. september 2009 Takk for svar! Er vel 5 uker nå siden jeg tok den ut.. Har brukt Nuvaring i noen år jeg også og har hatt lite blødning under mens i forhold til hva jeg pleier å ha, men den har vært regelmessig hver gang.. Er det vanlig at det tar tid før mensen kommer tilbake når man slutter?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå