Gjest Gjest Skrevet 13. september 2009 #1 Skrevet 13. september 2009 Jeg har en ganske flat rumpe som jeg gjerne vil fylle med litt silikon. Er det noen her som har erfaringer med det? Pris, om det gjør vondt å sitte etter operasjon etc. Takk for svar.
Gjest Gjest Skrevet 13. september 2009 #3 Skrevet 13. september 2009 Gjøres den type inngrep ("muskelproteser") i Norge i det hele tatt da? :klø:
Gjest ts Skrevet 13. september 2009 #4 Skrevet 13. september 2009 Gjøres den type inngrep ("muskelproteser") i Norge i det hele tatt da? :klø: Det vet jeg ikke, noen som vet?
Gjest Gjest Skrevet 14. september 2009 #5 Skrevet 14. september 2009 Jeg har sett dongeribukser med innsydde silikonputer. Ring til en klinikk (Volvat osv.) og spør, de kan svare. I utlandet tilbys denne type operasjoner, vet ikke om norske klinikker gjør det.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå