Kala __ Skrevet 9. september 2009 #1 Skrevet 9. september 2009 Ja, hva ville du gjort om du hadde hatt penis for en dag? Selv tror jeg at jeg ville satt og fiklet VELDIG med den, fått samboer til å utføre oralsex på meg, og muligens spurt en venninne om jeg fikk prøve samleie også... For maaaange år siden leste jeg om en bok der de hadde spurt en del kvinner det spørsmålet, og da var det en som svarte cirka slik: "Da hadde jeg fått den halvstiv og dasket mannen min i trynet med den for å finne ut hva som er så jævla godt ved det!" Men hva ville du gjort?
Suzy Skrevet 9. september 2009 #2 Skrevet 9. september 2009 (endret) Pult Stått og tisset Runket og antagelig fomlet like mye med baller og stell som menn gjør Endret 9. september 2009 av Suzy
Gjest Gjest Skrevet 9. september 2009 #3 Skrevet 9. september 2009 Ja, hva ville du gjort om du hadde hatt penis for en dag? Selv tror jeg at jeg ville satt og fiklet VELDIG med den, fått samboer til å utføre oralsex på meg. Nei, oralsex høres helt uinteressant og veldig kjedelig ut. Sorry...
Gjest Gjest Skrevet 9. september 2009 #5 Skrevet 9. september 2009 Jeg ville ha urinert ganske så mye, bare for å teste ut hvor praktisk det må være å kunne pisse omtrent når som helst og hvor som helst. Ellers hadde det nok blitt en del runking og sex.
Afaia Skrevet 9. september 2009 #6 Skrevet 9. september 2009 Ronke, samleie og oralsex. Hadde vært interessant å finne ut hvordan gutta føler det.
Gjest Gjest Skrevet 9. september 2009 #7 Skrevet 9. september 2009 Ja, hva ville du gjort om du hadde hatt penis for en dag? Hm... da ville jeg jo vært homo. Men det hadde nok ikke blitt noen praktisering
Kala __ Skrevet 9. september 2009 Forfatter #8 Skrevet 9. september 2009 Hm... da ville jeg jo vært homo. Men det hadde nok ikke blitt noen praktisering Nei, du ville ikke vært homo.. Deg selv, men MED penis! ;-)
moki Skrevet 9. september 2009 #9 Skrevet 9. september 2009 følt meg veldig ekkel og sannsynligvis irritert meg en del over at jeg ikke får igjen glidelåsen på noen av buksene mine.
Gjest Gjest_Gutt_* Skrevet 9. september 2009 #10 Skrevet 9. september 2009 hehe, hvis jeg hadde hatt ei fitte for en dag, så hadde jeg putte så mye som mulig opp i den.
Gjest Gjest Skrevet 9. september 2009 #11 Skrevet 9. september 2009 Nei, du ville ikke vært homo.. Deg selv, men MED penis! ;-) Ja, og jeg liker gutter. En med penis som liker gutter er? Homo
Gjest Gjest Hanne Skrevet 10. september 2009 #12 Skrevet 10. september 2009 Hvis jeg hadde klart å bøye den fram (eller bak), så ville jeg tatt meg selv hardt og lenge. (for det sto ikke noe om at jeg ikke skulle hatt vagina samtidig). Måtte ha vært en fantastisk opplevelse!!
Gjest Gjest Skrevet 10. september 2009 #13 Skrevet 10. september 2009 Kvinnene her inne hadde vel bitchet om at den ikke var større....
Gjest Gjest Skrevet 10. september 2009 #14 Skrevet 10. september 2009 Hadde jeg hadd pikk for en dag, hadde jeg pult meg selv asap
Gjest gul3 Skrevet 10. september 2009 #15 Skrevet 10. september 2009 Ja, hva ville du gjort om du hadde hatt penis for en dag? Selv tror jeg at jeg ville satt og fiklet VELDIG med den, fått samboer til å utføre oralsex på meg, og muligens spurt en venninne om jeg fikk prøve samleie også... For maaaange år siden leste jeg om en bok der de hadde spurt en del kvinner det spørsmålet, og da var det en som svarte cirka slik: "Da hadde jeg fått den halvstiv og dasket mannen min i trynet med den for å finne ut hva som er så jævla godt ved det!" Men hva ville du gjort? Hadde vel prøvd pisse stående og sett koss det er. Hadde ronket så mye som eg hadde klart. Klonet meg sjøl (ja hvorfor ikkje, har eg kuk så skal eg jaggu ha ein klone også ) og latt meg sjøl suge meg med pikk for å gi meg noen tips om teknikk til å utføre oral på mannen min bedre. Pult både framluka og bakluka på klonen min. Funnet ut hvordan mannfolk gjør det når de skal legge pølsa på plass etter do-besøk eller når man kler på seg. Sett hvor mange smultringer eg fikk plass til på kølla når den var stiv. Prøvd å ta ein cock-pushup. Målt den. Daska sambo i trynet med den. Daska den i trynet på eine kompisen min.
Kala __ Skrevet 10. september 2009 Forfatter #16 Skrevet 10. september 2009 Hadde vel prøvd pisse stående og sett koss det er. Hadde ronket så mye som eg hadde klart. Klonet meg sjøl (ja hvorfor ikkje, har eg kuk så skal eg jaggu ha ein klone også ) og latt meg sjøl suge meg med pikk for å gi meg noen tips om teknikk til å utføre oral på mannen min bedre. Pult både framluka og bakluka på klonen min. Funnet ut hvordan mannfolk gjør det når de skal legge pølsa på plass etter do-besøk eller når man kler på seg. Sett hvor mange smultringer eg fikk plass til på kølla når den var stiv. Prøvd å ta ein cock-pushup. Målt den. Daska sambo i trynet med den. Daska den i trynet på eine kompisen min. Hahaha!! Ja, har du kuk for ein dag, så kan du jammen klone deg og gi deg sjøl tips!! Den var goooood!!!! :-D
Kala __ Skrevet 10. september 2009 Forfatter #17 Skrevet 10. september 2009 (endret) Nei, det er ikke kjønnsorganet som bestemmer om du er homo eller hetero, det er hvilket kjønn du er ;-) En med mannlige kjønnsorgan som på alle måter føler seg kvinnelig, ER kvinne. I mine øyne, dah... Endret 10. september 2009 av Kala __
Gjest Gjest Skrevet 11. september 2009 #18 Skrevet 11. september 2009 Nei, det er ikke kjønnsorganet som bestemmer om du er homo eller hetero, det er hvilket kjønn du er ;-) En med mannlige kjønnsorgan som på alle måter føler seg kvinnelig, ER kvinne. I mine øyne, dah... Det er han ikke i mine øyne. Eller i samfunnets. Er nå engang det som avgjør om du er gutt eller jente når du blir født. La meg si det slik, jeg er en kvinne som liker menn. Og en kvinne ville ikke fått mer sjans på meg om hun kom og sa Jamen jeg føler meg som mann, så da er jeg det
Gjest pastafisk Skrevet 11. september 2009 #19 Skrevet 11. september 2009 Pissa navnet mitt i snøen :snø: :rødme:
Catch Skrevet 11. september 2009 #20 Skrevet 11. september 2009 Jeg hadde nok hoppet opp og ned foran speilet for å finne ut om det føles like teit som det ser ut..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå