Gjest jentegjest Skrevet 5. september 2009 #1 Skrevet 5. september 2009 er det ille når pikken blir litt brun mens man holder på? vi gikk idusjen og fortsatte, men tror du han syntes det var skikkelig ekkelt?
Gjest Elfrida Skrevet 5. september 2009 #2 Skrevet 5. september 2009 Det er en sjanse man tar når man stikker ting inn der bak. Hvis han syns det var skikkelig ekkelt får han skylde seg selv, det er ikke din feil.
Rimmern Skrevet 5. september 2009 #3 Skrevet 5. september 2009 Iom. at dere gikk inn i dusjen og fortsatte, så er det nok begrenset hvor ille han synes det var. Det er selvsagt ikke noe man ønsker, men det skjer normalt bare en sjelden gang iblant, og det er ikke noen big deal. En mann som opplever det tenker ikke noe mindre om kvinnen av den grunn.
kristian82 Skrevet 5. september 2009 #4 Skrevet 5. september 2009 (endret) er det ille når pikken blir litt brun mens man holder på? vi gikk idusjen og fortsatte, men tror du han syntes det var skikkelig ekkelt? Om et sånt "uhell" skjer en sjelden gang i blant, så bør jo du ikke tenke på det - noe du uansett ikke bør tenke på. Når fyren vil ha analsex med deg, så skjønner jo han såpass at sånt kan skje. Hvis ikke, så er det hans problem. Virket jo også som at han reagerte normalt, siden dere fortsatte i dusjen. Endret 5. september 2009 av kristian82
Gjest Gjest Skrevet 5. september 2009 #5 Skrevet 5. september 2009 Hadde bare gått og aldri kommet tilbake dit noe mer...ekle saker.
Gjest Gjest Skrevet 8. september 2009 #6 Skrevet 8. september 2009 Dere fortsatte, altså var han fortsatt kåt og hadde fortsatt lyst på mer. Jeg spurte en jeg kjenner om det da han sa at han hadde hatt analsex, og han sa at det skjer en gang iblant, men at det ikke er noen big deal. Man bare vasker seg.
Gjest gjeste Skrevet 8. september 2009 #8 Skrevet 8. september 2009 eller bruker klyster først... hva er det?
HulaHoop Skrevet 8. september 2009 #9 Skrevet 8. september 2009 Det er en væske som blir ført opp i endetarmen slik at man tømmer tarmen for avføring, dette blir brukt spesielt ved forstoppelse.
Rimmern Skrevet 9. september 2009 #10 Skrevet 9. september 2009 Klystér er ikke alltid like behagelig å bruke, og det er ikke sikkert at det kjennes så herlig ut etterpå, så det kan være en "mixed blessing" i forbindelse med sex.
Gjest KateW Skrevet 9. september 2009 #11 Skrevet 9. september 2009 Jupp, det er ikke alltid det virker med en gang, og virker det i det man driver med analsexen, så kan det fort bli litt ugunstig. Har man analsex, så vet man hva som kan skje, og det bør begge være inneforstått med. Leken og steken og alt det der.
Gjest anti Skrevet 9. september 2009 #12 Skrevet 9. september 2009 Det er vel ganske opplagt at man vil oppleve å få dritt på staken når man roter rundt oppi en åpning som er ment å brukes til noe helt annet enn sex! Kvalmt og sykt er det!
Gjest cybergirl Skrevet 9. september 2009 #13 Skrevet 9. september 2009 Det skal jo virke innen 10-15 min. Synes iallefall det er bedre å bruke det først..
Rimmern Skrevet 9. september 2009 #14 Skrevet 9. september 2009 (endret) Jupp, det er ikke alltid det virker med en gang, og virker det i det man driver med analsexen, så kan det fort bli litt ugunstig. Uff Det skal jo virke innen 10-15 min. Synes iallefall det er bedre å bruke det først.. For all del. Jeg sa bare at det ikke trenger å være så bra - funker det for deg, så er det jo bra. Jeg regner forøvrig med at du mener Klyx eller liknende? Altså slike små som man kjøper på apoteket? Klystér er jo en innretning med slange og aparat, og stort sett ikke noe folk flest har stående hjemme :-) Endret 9. september 2009 av Rimmern
Gjest cybergirl Skrevet 9. september 2009 #15 Skrevet 9. september 2009 Uff For all del. Jeg sa bare at det ikke trenger å være så bra - funker det for deg, så er det jo bra. Jeg regner forøvrig med at du mener Klyx eller liknende? Altså slike små som man kjøper på apoteket? Klystér er jo en innretning med slange og aparat, og stort sett ikke noe folk flest har stående hjemme :-) Ja jeg skrev visst feil, mente sånne små man får på apoteket, ikke svære apparat
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå