Gjest Special Skrevet 10. august 2009 #1 Skrevet 10. august 2009 Jeg har begynt å planlegge konfirmasjon for min datter, våren 2010. Jeg trenger tips til invitasjoner og bordkort o.l, gjerne scrap. Jeg vil at detaljene skal være gjennomført, en "rød linje" gjennom det hele. Min datters interesser er hest, teater og musikk. Farger: hvit, lilla og grønn. Kan du hjelpe til med å inspirere meg?
Gjest Marillia Skrevet 11. august 2009 #2 Skrevet 11. august 2009 Om du scrapper, så ta en titt på www.scrapping.no, der er det tråder om bordkort, invitsjoner og pynt til konfirmajson. Masse flott inspirasjon, med andre ord.
Gjest Gjest Skrevet 11. august 2009 #3 Skrevet 11. august 2009 Å der minte du meg på....Jeg har liksom bare skyvd det hele forran meg en stund. Men dette var et godt tips. Min fars kone er virkelig flink med slikt, jeg tror jaggu jeg skal be henne om å lage bordkort! haha et problem mindre!
susanne_89 Skrevet 16. september 2009 #4 Skrevet 16. september 2009 Eg vil anbefale bloggen til ei eg kjenner, ho er veldig flink med scrapping og sånt.. http://lindas-sted.blogspot.com/
Wildy Skrevet 16. september 2009 #5 Skrevet 16. september 2009 *Må følge med på denne, har nemlig også "dyttet" det litt foran meg, men må til pers snart om det ikke skal bli tidskrise....*
TMS Skrevet 18. september 2009 #6 Skrevet 18. september 2009 Det er heldigvis mange år til jeg skal ha en konfirmant, men jeg regner med jeg får dekorasjonsjobben om to år, når min nevø skal feire overgangen til voksenlivet. Like greit å starte planleggingen.. Jeg var i konfirmasjon hos et søskenbarn for noen år siden, og der hadde de laget bordkort uten navn, men med bilde av gjesten og konfirmanten sammen. Ganske mange koselige bilder(og noen litt lattermilde, såklart). Dersom du er en av dem med mange gamle fotoalbum, er jo det en fin idé. Kanskje dekorere med blomster rundt i grønt og lilla. Å ta utgangspunkt i noe så enkelt som lilla blomster med grønne blader og hvit bakgrunn, gjør jo fargevalget enkelt å bruke Jeg pleier ta en tur på biblioteket og bla gjennom hobbybøkene der når jeg trenger inspirasjon. Det er gratis og ofte mer behagelig enn å sitte og surfe på nettet.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå