Tussilago Skrevet 21. april 2002 #1 Skrevet 21. april 2002 Er det slik at menn helst tar cognac til kaffen mens vi jenter helst tar likør? Har fått det på følelsen. Noen som har peiling?
Niso Skrevet 21. april 2002 #2 Skrevet 21. april 2002 Som oftest er det vel slik kanskje, men beregn tilstrekkelig av både cognac og likør, pinlig å ha for lite... Det går kanskje med i baren senere om det ikke går med til kaffen.
Atilla Skrevet 22. april 2002 #3 Skrevet 22. april 2002 Vi har både likør og cognac til kaffen. Tror kanskje at 1/3 av gjestene tar likør, og det er nok flest kvinner som foretrekker det fremfor cognac. Men vi "gambler" ikke på det, så det er mer enn nok cognac både til kaffen og til festen (vi skal ha gratis bar)
Gjest Anonymous Skrevet 22. april 2002 #4 Skrevet 22. april 2002 vi skal ha likør og cognaq til kaffen, men skal også ha dette til senere på kvelden. tror det er lurt å kjøpe mer enn nok, det er vanskelig å vite hvor mye som vil forsvinne. selv om det blir tilovers, så er det jo greit å ha eller en kan gi det bort i gave som takk for at noen har hjulpet til?(skrives det slik, da???)tror at de fleste menn iallefall vil ha brun drikke, men endel damer overrasker med det samme, så vær sikker påat dere har så det holder!!!!vi skal ha bailey`s som likør, det er det aller beste som finnes!!!!!!!
scorpion73 Skrevet 22. april 2002 #5 Skrevet 22. april 2002 For å finne ut av hvem som tar hva er en nødt til å kjenne alle gjestene veldig godt, slik at en på forhånd vet hva de drikker. De færreste av oss gjør det, så hos oss blir det kjøpt inn slik at det holder rikelig til begge deler. Har vært i bryllup der de bommet totalt med dette, å de er ikk gøy, så har dere muligheten er det bedre med et par flasker for mye, å heller levere de tilbake til polet noen dager etterpå.12
Fakse Skrevet 22. april 2002 #6 Skrevet 22. april 2002 Noen som skal ha flere typer likør da? Har tenkt på det, for det er jo ikke alle som liker det samme...12
lucy Skrevet 22. april 2002 #7 Skrevet 22. april 2002 Baylis, cognac, whisky, armanac, calvados... Satser på litt utvalg vi, men har mest av cognac og Baylis som vi regner med det går mest av. Faren min reiser mye, så han har stått for handlingen og hatt "frie" hender til å kjøpe det han ville...
Frøya*0803 Skrevet 22. april 2002 #8 Skrevet 22. april 2002 Vi skal ha forskjellige typer likør. Vi driver og lager likører selv av forskjellige frukter og bær. De er knallgode, så det blir artig å servere dem i bryllupet. Håper det blir suksess 12
Tussilago Skrevet 22. april 2002 Forfatter #9 Skrevet 22. april 2002 Vi har tenkt til å ha Tia Maria og Bayleis. Synes det er greit at det ikke blir altfor mange slag vi Cognacen har vi ikke bestemt enda. Noen forslag?
cream Skrevet 22. april 2002 #10 Skrevet 22. april 2002 Hei! Vi skal ha begge deler til kaffen. Men bare et slag av vær - 45 heter likøren og Larsen! Knallgode begge to
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå