Gjest Gjest Skrevet 9. juli 2009 #1 Skrevet 9. juli 2009 Er det flere som er plaget med murringer i magen (lmenslignende smerter) i forbindelse med Cerazette UTEN å ha mensen? Jeg mistet mensen helt når jeg begynte på Ceraette, og er heller ikke plaget med småblødninger, men bare menssmerter.
Gjest momae Skrevet 13. juli 2009 #2 Skrevet 13. juli 2009 Hei, jeg skal begynne på cerazette og lurer på hvordan man bruker de? tar man bare alle brettene etter hverandre, ingen pause eller noe?
alpro Skrevet 13. juli 2009 #3 Skrevet 13. juli 2009 Hei, jeg skal begynne på cerazette og lurer på hvordan man bruker de? tar man bare alle brettene etter hverandre, ingen pause eller noe? Er en stund siden jeg gikk på de, men synes å huske at man skulle ha en ukes opphold hver 4. uke. Men det står det vel om i bruksanvisningen? Husker bare at jeg blødde konstant når jeg gikk på de, så dette var ikke pillen for meg =/
Avalon Skrevet 14. juli 2009 #4 Skrevet 14. juli 2009 Er en stund siden jeg gikk på de, men synes å huske at man skulle ha en ukes opphold hver 4. uke. Men det står det vel om i bruksanvisningen? Husker bare at jeg blødde konstant når jeg gikk på de, så dette var ikke pillen for meg =/ Nei, man skal ikke ha opphold når man tar Cerazette. Cerazette skal tas uten opphold, ingen pillefri uke. Det er piller for 4uker på hvert brett, altså skal alle tas, og begynne på nytt brett.
Avalon Skrevet 14. juli 2009 #5 Skrevet 14. juli 2009 Hei, jeg skal begynne på cerazette og lurer på hvordan man bruker de? tar man bare alle brettene etter hverandre, ingen pause eller noe? Ingen pause, bare begynn rett på nye brett.
Gjest momae Skrevet 14. juli 2009 #6 Skrevet 14. juli 2009 Takk for hjelpen!! men er det anbefalt og begynne på de? hører så mye negativt og mye posetivt om de !
Gjest ¤bella¤ Skrevet 14. juli 2009 #7 Skrevet 14. juli 2009 Takk for hjelpen!! men er det anbefalt og begynne på de? hører så mye negativt og mye posetivt om de ! Jeg syns de er veldig greie. Hatt mensen en gang siden jeg begynte på de for to måneder siden, noe jeg syns er deilig Ellers ingen bivirkninger.
Avalon Skrevet 15. juli 2009 #8 Skrevet 15. juli 2009 jeg er også sålang fornøyd, har vel brukt dem i ca 6mnd nå. Fikk mensen på brett 1 og 2, mensenfri på brett 3, men så fikk jeg mensen igjen på brett4 og en uke fri så spotting, og nå er jeg på brett nr 6 og spotter. Men alt i alt, skjer det ikke ofte, og jeg har også glemt å ta noen piller på dette brettet så det gjør meg egentlig ingenting.
Gjest Gjest Skrevet 15. juli 2009 #9 Skrevet 15. juli 2009 Hvorfor ødelegger dere tråden min ved å snakke om noe helt annet? Vennligst lag en ny tråd!
Gjest momae Skrevet 16. juli 2009 #10 Skrevet 16. juli 2009 Beklager så meget, var ikke meningen , måtte bare vite det...
lovenemo Skrevet 16. juli 2009 #11 Skrevet 16. juli 2009 Er det flere som er plaget med murringer i magen (lmenslignende smerter) i forbindelse med Cerazette UTEN å ha mensen? Jeg mistet mensen helt når jeg begynte på Ceraette, og er heller ikke plaget med småblødninger, men bare menssmerter. Jupp, kommer en gang i mnd som vanlig, men ikke like heftig som før.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå