Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2009 #1 Skrevet 3. juni 2009 Ser på Libresse.no, og det er altså to forskjellige nattbind, bare at det ene er 2,8 mm tykt, mens det andre er 6 mm tykt. Har hørt at de har samme oppsugingsevne, så hvorfor finnes det en på 6 mm, da? :S Her er link for de som vil titte selv.
Gjest Marlo Skrevet 3. juni 2009 #2 Skrevet 3. juni 2009 Den på 6 mm er også lengre da. Jeg bruker ikke Libresse selv, men Always. Og der er jeg nödt for å velge det tykkeste og lengste nattbindet - ellers blör jeg ut hele senga. Samboeren min kjöpte feil til meg en gang husker jeg, det var nattbind det også men desverre ikke så tykt og langt som det jeg pleier å bruke ... han gjör ikke den feilen igjen etter å ha våknet opp og så blod i senga Men nå blör jeg noe helt for jävlig de 2-3 förste dagene da
*Numi* Skrevet 3. juni 2009 #3 Skrevet 3. juni 2009 Men selv om de to bindene har samme oppsugingsevne, så er det vel også slik at det som er tykkere likevel holder på mer, siden det logisk nok er "mer plass" i det.
Gjest TS Skrevet 3. juni 2009 #4 Skrevet 3. juni 2009 Nice! Visste ikke at bindet på 6 mm var lenger i tillegg! Nå vet jeg hva jeg skal velge neste gang, hehe.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå