Gjest Gjest_aurora_* Skrevet 4. mai 2009 #1 Skrevet 4. mai 2009 jeg har en liten betennelse i navelpiercingen men den begynner å bli bedre. en venninne av meg hadde samme betennelse å ho brukte plaster med grønnsåpe vann en ukes tid og betennelsen var borte. Burde jeg sove med grønnsåpevann inatt for å prøve å bli kvitt betennelsen, eller vil jeg bare gjøre det værre? hadde satt pris på svar så fort som mulig.. mvh en som er veldig lei av betennelse i piercingen sin !
Gjest Gjest Skrevet 4. mai 2009 #2 Skrevet 4. mai 2009 Det som hjalp meg var å rense med vademekum, sett deg på et håndkle og hell rikelig på. Svir litt, men mindre enn man tror:)
Gjest Lamia Lenis Skrevet 5. mai 2009 #3 Skrevet 5. mai 2009 Han som pleier å pierce meg, anbefaler Brulidin på betennelser. Jeg brukte den på en liten betennelse i nese-piercing, og det funka fint. Du får Brulidin reseptfritt på apoteket.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå