Gå til innhold

Saksofonist før / under / etter vielsen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi er så heldige å ha fått leie en saksofonist til en billig penge. Men hva skal han spille? Han sier selv han kan spille "hva som helst" og at det er opp til oss. Noen som har noen forslag? Tenker her på feks. brudemarsj, under vielse (er HEF vielse - dvs vi "bestemmer") og etterpå mens bilder taes, champagne, frukt, minglilng osv.

  • 4 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dytter opp denne litt, i håp om at det er noen som har noen tips der ute!

Skrevet

Vi har leid trompetist, og han skal spille Gabriels Oboe (som også heter Nelle Fantasia). Den er nydelig, og jeg får gåsehud av den. Den skal jo egentlig spilles av obo, men blir ofte spilt med saksofon, trompet eller solosang (Erlend Bratland i norske talenter bl.a.) også.

Gjest Gjest_lene_*
Skrevet

Forloveren til kjære er kjempeflink på sax og skal spille "Can you feel the love tonight" under vielsen. Andre sanger vi diskuterte var bl. a. "My song" av Keith Jarrett, ellers har Kenny G mye fint, du kan jo søke på han på YouTube :)

Skrevet

Supert! Tusen takk for gode tips! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...