Gjest jente1982 Skrevet 18. april 2009 #1 Skrevet 18. april 2009 Jeg har hatt to aborter, og senest i fjor. Nå sitter jeg mye og angrer på den siste. Hvor stor sannsynlighet er det for at jeg ikke kan bli gravid igjen?
Gjest jente1982 Skrevet 18. april 2009 #2 Skrevet 18. april 2009 Jeg har hatt to aborter, og senest i fjor. Nå sitter jeg mye og angrer på den siste. Hvor stor sannsynlighet er det for at jeg ikke kan bli gravid igjen? -Evt at det blir mye vanskeligere..?
Saeria Skrevet 19. april 2009 #3 Skrevet 19. april 2009 Såvidt jeg vet, skal det ikke ha noe å si for om du kan bli gravid igjen.
Thalie Skrevet 19. april 2009 #4 Skrevet 19. april 2009 Hei Jeg tror heller ikke at du vil få noen problemer med å bli gravid i fremtiden Har selv tatt abort, men har fått 4 barn i ettertid uten noen problemer.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå