Gjest Gjest Skrevet 28. mars 2009 #1 Skrevet 28. mars 2009 Jeg tok ut ringen på mandag,og har ikke fått mensen enda.Står i pakningsvedlegget at man vil få den innen 3dager etter at man tar den ut.Jeg vet at jeg ikke er gravid for har ikke hatt sex siden sist gang jeg hadde mensen.Begynner å bli litt bekymret for at det er noe galt.Har bare gått på den i 2 måneder,så kjenner ikke så godt til hva som er vanlig.
Saeria Skrevet 28. mars 2009 #2 Skrevet 28. mars 2009 Det er ikke uvanlig at man får forstyrrelser i blødningsmønsteret. Vent en dag og to til, så ser du om den kommer eller ikke. Kommer den ikke, så kan du ringe legen og høre.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 28. mars 2009 #3 Skrevet 28. mars 2009 Takk for svar skal jeg fortsatt sette inn en ny på mandag selv om blødningen ikke har kommet da?
stjernekyss Skrevet 28. mars 2009 #4 Skrevet 28. mars 2009 Jepp, det skal du Noen mister blødningene helt med p-ringen. Jeg tar ut/setter inn på torsdager, og til å begynne med kom mensen da på fredagene eller lørdagene. Men etter en gang hvor den kom før jeg hadde tatt ringen ut, kommer den ikke før på tirsdagene. Hvis du bekymrer deg synes jeg du skal ta en telefon, så du slipper å uroe deg
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå