Gjest Gjest_karoline_* Skrevet 15. mars 2009 #1 Skrevet 15. mars 2009 hei jeg er en jente på 17 år, jeg vil slutte på -piller for jeg har de syyke hetetoktene, jeg har brukt p.piller i 4 år å har inga sex lyst å er blitt veldig tykk etter å ha brukt pillene. er det noe jeg trenger å bekymre meg for når jeg slutter?
Gjest Gjest Skrevet 15. mars 2009 #2 Skrevet 15. mars 2009 Både ja og nei. Du kan få sterkere menssmerter en periode, og syklusen kan være ganske ute å kjøre i lang tid. Ikke så rart med tanke på hvor lenge systemene i kroppen har blitt "slått av". 13 år, ting har vel ofte knapt kommet ordentlig igang da... Kviser er det endel som får mer av helt i starten, men det roer seg som regel kjapt. Og er du sexuelt aktiv med en mannlig partner, husk kondom (ja, jeg tar ting litt for gitt her, men 17 år er ung for å planlegge barn)
Gjest Gjest Skrevet 17. mars 2009 #3 Skrevet 17. mars 2009 Både ja og nei. Du kan få sterkere menssmerter en periode, og syklusen kan være ganske ute å kjøre i lang tid. Ikke så rart med tanke på hvor lenge systemene i kroppen har blitt "slått av". 13 år, ting har vel ofte knapt kommet ordentlig igang da... Kviser er det endel som får mer av helt i starten, men det roer seg som regel kjapt. Og er du sexuelt aktiv med en mannlig partner, husk kondom (ja, jeg tar ting litt for gitt her, men 17 år er ung for å planlegge barn) hehe, takk for svart;) men skal nåkk ikke ha barn:p vill bare ha p-pillene bort:P fikk så syke hetetokter av de:P
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå