Tenshi Skrevet 7. mars 2009 #1 Skrevet 7. mars 2009 Det har gått 37 dager siden siste dag med mensen. Pleie ikke gå mer enn max 28 dager imellom. Har fått en merkelig utflod og mye av den. Har hatt mensen smerter i to uker, men ingen mensen. Noen som har opplevd noe lignende .. ?
Gjest Miley Skrevet 7. mars 2009 #3 Skrevet 7. mars 2009 Jeg ville nok testet for en graviditet, først og fremst.
Klematis Skrevet 7. mars 2009 #4 Skrevet 7. mars 2009 Menslignende smerter og økt utflod er vanlige graviditetssymptomer, så ville nok tatt en test, ja.
Tenshi Skrevet 7. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 7. mars 2009 Er i et forhold så har hatt samleie ja. Hmm. Synst bare det er merkelig at eg eså sein. Bruke ve meir presis. Å pleie ha mensen smerter en uke i forveien. Men ikke TO uker :s merkelig. Utfloden er også litt klumpete på en måte.
Tenshi Skrevet 7. mars 2009 Forfatter #6 Skrevet 7. mars 2009 Noe eg glemte å nevne. Tidlig i februar var eg ganske kvalm og elendig. Men har ikke merka nåke spesielt etter det. Men nå siste to ukene har eg hatt veeldig vondt i puppene. Tror aldri eg har hatt såå såre brystvorter før. Låg våken ei natt å kjendte på kor vondt det gjorde. Pleier være litt øm å sånn, men aldri så vond.
Klematis Skrevet 7. mars 2009 #7 Skrevet 7. mars 2009 Gjør deg selv en tjeneste, reis på apoteket og kjøp en graviditetstest! Fra hva du forteller høres det ut som du kan være flere måneder på veg og det er visse forholdsregler du bør ta om du er gravid.
Gjest Miley Skrevet 7. mars 2009 #8 Skrevet 7. mars 2009 Er i et forhold så har hatt samleie ja. Hmm. Synst bare det er merkelig at eg eså sein. Bruke ve meir presis. Å pleie ha mensen smerter en uke i forveien. Men ikke TO uker :s merkelig. Utfloden er også litt klumpete på en måte. Det er ikke noe merkelig om du er gravid.
Gjest :(redd Skrevet 7. mars 2009 #9 Skrevet 7. mars 2009 jeg har det akkuratt slik som deg men vi har jo hatt samleie med kondom hver eneste gang kan jeg da være gravid? vi har tilomme puttett vann i kondomen etter samleie for å sjekke om det er noen hull i ja vet det sikkert er tåpelig men vi vil jo ikke bli gravide
Tenshi Skrevet 7. mars 2009 Forfatter #10 Skrevet 7. mars 2009 jeg har det akkuratt slik som deg men vi har jo hatt samleie med kondom hver eneste gang kan jeg da være gravid? vi har tilomme puttett vann i kondomen etter samleie for å sjekke om det er noen hull i ja vet det sikkert er tåpelig men vi vil jo ikke bli gravide Merkelig om du er gravid da. Siden dere har brukt kondom kvær gang tror eg egentlig sjangsen er ganske liten. Vi bruker ingen form for prevansjon. Vi har hatt sex i 9 månder. Venninner sier:"ikke gå å vent på at mensen skal komme, for da kommer den ikke" Synst det er rimelig teit. For uansett om eg har vært nærvøs om tenkt på d masse har den likevel komt i tide. Så ja. For sent å kjøpe test nå. Om den ikke har kommet til mandag burde eg kanskje kjøpe en å teste. Føler meg ganske oppblåst. Føler at magen eser.
Tenshi Skrevet 10. mars 2009 Forfatter #11 Skrevet 10. mars 2009 Testen min var positiv. Skal ta en ny en i mårga med.
Klematis Skrevet 11. mars 2009 #13 Skrevet 11. mars 2009 Testen min var positiv. Skal ta en ny en i mårga med. Synes du skal bestille en time hos legen så fort som mulig og få tatt ultralyd for å bestemme hvor langt du er på vei og få litt råd om hva du må passe på videre. Lykke til!
Tenshi Skrevet 12. mars 2009 Forfatter #14 Skrevet 12. mars 2009 Nå har eg tatt til sammen 3 positive tester. Begynt å ta folat og multivitaminer. Gikk på legekontoret å spurte om det var noe poeng i å ta en fjerde test der. Ho i skranken sa nei. Så eg ha fått meg time på mandag. uuuh. lurer på kor langt eg e på veg Takker for gratulasjon!!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå