Gjest Gjest Skrevet 25. februar 2009 #1 Skrevet 25. februar 2009 Hvor kan jeg finne en sånn? Så en på Lookfanastic fra Tweezerman, men med porto blir det temmelig dyrt...vil helst ha av metall eller plastikk, ikke sånne tre-pinner.
Hilde Christina Skrevet 25. februar 2009 #2 Skrevet 25. februar 2009 Mener da at du får sånt på Vita etc? Tror jeg har kjøpt min i plastikk der.
Megana Skrevet 25. februar 2009 #3 Skrevet 25. februar 2009 kjøp en neglfil av "metall" (eller hva det nå er), den er spiss og beregnet på det Bla HM selger slike mener jeg å huske
Gjest Gjest Skrevet 25. februar 2009 #4 Skrevet 25. februar 2009 Hvor kan jeg finne en sånn? Så en på Lookfanastic fra Tweezerman, men med porto blir det temmelig dyrt...vil helst ha av metall eller plastikk, ikke sånne tre-pinner. Ser jo at du ikke vil ha trepinner.... Men jeg kommer med mitt tips alikevel. Jeg har ganske lange negler, som jeg renser daglig. jeg bruker rett og slett tannpirkere, av den typen som er flatklemt, og litt buet på ene siden. Funker helt suverent til å rense neglene med. Skånsomt for neglene også. Passer på å rense neglene om morgenen, etter morgenstell. Da er hender/negler fuktige og lette å få ordentlig rene. (samme om kvelden) Ellers etter behov.
angeleyes Skrevet 25. februar 2009 #5 Skrevet 25. februar 2009 De i plastikk finnes på Cubus og HM i alle fall. Jeg har kjøpt mine der og synes de er fine å bruke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå