milja Skrevet 17. februar 2009 #1 Skrevet 17. februar 2009 Noen som vet om det finnes et forum, akkurat som dette, men hvor det bare snakkes om diabetes? vet det finnes for ME, men vet ikke om diabetes. Kjempe glad for svar
Gjest Eurodice Skrevet 17. februar 2009 #2 Skrevet 17. februar 2009 Noen som vet om det finnes et forum, akkurat som dette, men hvor det bare snakkes om diabetes? vet det finnes for ME, men vet ikke om diabetes. Kjempe glad for svar Du kan for eksempel gå inn på www.diabetes.no.
milja Skrevet 17. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 17. februar 2009 Du kan for eksempel gå inn på www.diabetes.no. tusen takk for svar.Men jeg finner ikke noe forum der?
Gjest Gjest Skrevet 17. februar 2009 #4 Skrevet 17. februar 2009 Søk på google etter engelskspråklige forum. Det må jo finnes
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå