Gå til innhold

Mage som bråker


Fremhevede innlegg

Skrevet

Tror jeg spiste noe bedervet i går, for magen er i opprør i dag. Den bråker/brøler nesten konstant nå. Er det noe å få reseptfritt på apoteket mot dette bråket?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Brøl av matforgiftning? Den har jeg ikke vært borti før. Og det går jo stort sett fort over med mindre du er veldig dårlig, og kan du sitte her og skrive så er du jo ikke akuttinnlagt :). For alt jeg vet så er magen din stille nå?

Mage som bråker ofte derimot - DET har jeg erfaring med. For meg hjalp det å finne ut at hvete gjorde ting verre, så jeg prøver å ikke spise brødmat daglig, og varierer litt med fullkorn/lyst brød, etter hva som irriterer minst den uka.

Min brøler også som en hest om jeg er sulten. Og du var dårlig ikke spiste lite, du er sikkert sulten selv om du kanskje ikke kjenner det selv.

Skrevet

Hvis du har spist noe som er dårlig, ville du vel blitt syk med magesmerter og oppkast/diare.

Min mage bråker ofte, uansett om jeg er sulten eller mett. Er ikke så uvanlig at tarmene lager litt lyd når de jobber.

Kanskje litt te med karve eller anis hjelper?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...