Gjest Gjest Skrevet 21. januar 2009 #1 Skrevet 21. januar 2009 Noen som kjenner til trafikkskoler som har trafikalt grunnkurs i helger? Finner noen i Oslo med de begynner kl 16 på fredag, og det er litt vanskelig å kombinere med fulltid i Tromsø. Det eneste jeg finner i Tromsø er med oppstart kl 1630 hver dag en uke, enda en gang litt vanskelig å kombinere med jobb som turnuslege (med varierende arbeidstid). Lurer også på om det er noen som vet om det er mulig å ta kjøretimer i helger i Tromsø, finner ikke noe om dette på nettet. Takker for hjelpen.
Gjest Gjest Skrevet 23. januar 2009 #2 Skrevet 23. januar 2009 Jeg hadde kjøretimer alle dager i uka. Det er opp til kjørelæreren din å bestemme, tror ikke det finnes noen regler på det.
Gjest ts Skrevet 23. januar 2009 #3 Skrevet 23. januar 2009 Jeg hadde kjøretimer alle dager i uka. Det er opp til kjørelæreren din å bestemme, tror ikke det finnes noen regler på det. Takk, var dette i Tromsø? Det står på hjemmesidene til flere av aktørene der at siste kjøretime er kl 15.15 og ingen i helgene. Men det ordner seg vel, får ta noen telefoner så får jeg se hva jeg får til.
Antagonist Skrevet 23. januar 2009 #4 Skrevet 23. januar 2009 Slik jeg forstår, pleier kjøreskoler å kunne tilby timer på kveldstid og i helgene, men det koster da mer enn timene på dagtid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå