Gjest Gjest Skrevet 16. januar 2009 #1 Skrevet 16. januar 2009 Den ene tråden her etter den andre omhandler feaking og jeg har bedre enn din orgasme. Utrolig barnslig dette her. Kan vi ikke bare være fornøyd med det vi har fått i gave, og videre utvikle det vi allerede har oppnåd? Slik som at noen påstår at vaginal orgasme er bedre enn klitoris orgasme?? Bare tull og tøys. Jeg fikk min første vaginal orgasme for et par år siden, men må bare si det til dere som føler at dere ikke strekker til. Jeg tror at vi kvinner utvikler vår egen orgasme til å bli bedre og bedre, om det er klitoris eller vaginal spiller det ingen rolle. Mine klitoris orgasmer er veldig intense, mister litt av bevisten når jeg kommer. Mens vaginal har ikke fått trent seg så opp at den er ikke så sterk. Slutt å tro at dere er mindre spesielle enn andre. En jente som har lett for å komme, har alltid en annen bakdel.
Gjest Sandbekken Skrevet 16. januar 2009 #2 Skrevet 16. januar 2009 BRA SKREVET! støtter deg i dette!
Helen Skrevet 17. januar 2009 #3 Skrevet 17. januar 2009 Tråden er ryddet iht. Kvinneguidens regler. Helen - mod.
Gjest womenwomen Skrevet 17. januar 2009 #4 Skrevet 17. januar 2009 Den ene tråden her etter den andre omhandler feaking og jeg har bedre enn din orgasme. Utrolig barnslig dette her. Kan vi ikke bare være fornøyd med det vi har fått i gave, og videre utvikle det vi allerede har oppnåd? Slik som at noen påstår at vaginal orgasme er bedre enn klitoris orgasme?? Bare tull og tøys. Jeg fikk min første vaginal orgasme for et par år siden, men må bare si det til dere som føler at dere ikke strekker til. Jeg tror at vi kvinner utvikler vår egen orgasme til å bli bedre og bedre, om det er klitoris eller vaginal spiller det ingen rolle. Mine klitoris orgasmer er veldig intense, mister litt av bevisten når jeg kommer. Mens vaginal har ikke fått trent seg så opp at den er ikke så sterk. Slutt å tro at dere er mindre spesielle enn andre. En jente som har lett for å komme, har alltid en annen bakdel. Det finns mange forskjellige typer orgasme .Veldig mange får " kombinasjonsorgasmer " under samleie . Da både klitoris og g-punkt kan bli stimulert under penetrering . Jeg syns vaginal orgasmer er veldig annerledes .Får mye mer " kick " mentalt " rus" av dem i hjernen ( endorfiner -nesten så jeg kjenner det exploderer i hjernen av et " rusmiddel , kanskje de berømte endorfinene ? ) enn av klitorisorgasmer .Pluss kjenner dem dypt ...helt inn i nederste del av ryggsøylen faktisk ...Ja -akkurat som nederste rygg dovner av og er veldig avslappet lenge etterpå .Utrolig vanskelig å forklare egentlig .Så på den måten så kan dem kanskje oppleves litt sterkere psykisk enn klitorisorgasmer (selv om dem er veldig intense de også ) .Så er det jo litt mer tilfredsstillende å få de sammens med partner .. fremfor alene : ) Veldig tilfredsstillende for oss begge det : ) Liker best vaginale orgasmer - mer tilfredsstillende syns jeg .Og de orgasmene mister man mer kontakt med virkeligheten en stund, eks syn / blikkkontakt umulig på meg i hvertfall ...samt merkelig at overleppen automatisk trekkes opp som i et anspent smil nesten ...-jeg blir så rar og RUSET av dem - mister meg selv et øyeblikk : ) .Så ja - de er nok sterkere vil jeg si .Men klitorisorgamene kan man jo få mange mange tett tett - derfor er de veldig rusende de også : ) og sterke .Glad jeg får begge deler ....ville ikke unnvært noen av dem .
Gjest Gjest Skrevet 17. januar 2009 #5 Skrevet 17. januar 2009 Nå var ikke denne tråden rettet mot deg, men du fikk nok en gang muligheten til å skryte av dine orgasmer. Denne tråden var rettet mot de som ikke oppnår vaginale orgasmer, og føler seg mindre verdt for dette. Jeg kommer så det gnistrer, men tror det er kun pga min trening, og ikke fordi jeg får den eller den orgasmen. Jeg tror ikke en vaginal orgasme for deg er bedre enn en klitoris orgasme er for enn annen. Det er kun hva man gjør dette til selv. Og tydeligvis så ser du på deg selv som et underverk! Gi deg og bli litt mer voksen ww
Gjest womenwomen Skrevet 17. januar 2009 #6 Skrevet 17. januar 2009 Nå var ikke denne tråden rettet mot deg, men du fikk nok en gang muligheten til å skryte av dine orgasmer. Denne tråden var rettet mot de som ikke oppnår vaginale orgasmer, og føler seg mindre verdt for dette. Jeg kommer så det gnistrer, men tror det er kun pga min trening, og ikke fordi jeg får den eller den orgasmen. Jeg tror ikke en vaginal orgasme for deg er bedre enn en klitoris orgasme er for enn annen. Det er kun hva man gjør dette til selv. Og tydeligvis så ser du på deg selv som et underverk! Gi deg og bli litt mer voksen ww Jeg sier på slutten at OM jeg kunne velge mellom disse orgasmene - så ville det blitt vanskelig å velge - for vil ikke unngå noen av de . Dermed burde ingen føle seg mindreverdig om de kunn får klitorisorgasmer - herregud dem kan man få vanvittig mange av - så til sammen er de kanskje t.o.m sterkere enn vaginale orgasmer . Nei jeg tror ikke jeg er noe unikum ...det er dine ord ...! Men jeg er nyskjerrig på hvordan andre opplever sine orgasmer .Uansett er de vanskelige å beskrive med ord ...
Gjest Kinna Skrevet 18. januar 2009 #7 Skrevet 18. januar 2009 Veldig få kvinner får orgasme under samleie kun ved penetrering ..
Gjest womenwomen Skrevet 18. januar 2009 #8 Skrevet 18. januar 2009 Veldig få kvinner får orgasme under samleie kun ved penetrering .. Har vanskelig for å tro at så veldig få - får orgasmer under penetrering . Har du aldri hørt om " kombinasjonsorgasmer " ? Som ofte fås under samleier . Klitoris blir faktisk godt stimulert under samleie når mannen bunner helt inn .Så skjønner ikke problemet ...? Hvorfor det skal være så vanskelig . Blir jo stimulert i begge ender samtidig ...under samleier .
Gjest Wind Skrevet 18. januar 2009 #9 Skrevet 18. januar 2009 Har vanskelig for å tro at så veldig få - får orgasmer under penetrering . Har du aldri hørt om " kombinasjonsorgasmer " ? Som ofte fås under samleier . Klitoris blir faktisk godt stimulert under samleie når mannen bunner helt inn .Så skjønner ikke problemet ...? Hvorfor det skal være så vanskelig . Blir jo stimulert i begge ender samtidig ...under samleier . Så fint at det gjelder for deg, da, womanwoman. Alle skulle vært som deg, vet du, da hadde alt vært så mye enklere.
Gjest womenwomen Skrevet 18. januar 2009 #10 Skrevet 18. januar 2009 Så fint at det gjelder for deg, da, womanwoman. Alle skulle vært som deg, vet du, da hadde alt vært så mye enklere. Får håpe min fysikk og evner til g- punktsorgasmer går i arv da til mine døttre - så deres menn blir lykkelige og fornøyd med sexlivet sitt .Yes - alle kvinner skulle vært som meg : ) he he
Gjest Kinna Skrevet 18. januar 2009 #11 Skrevet 18. januar 2009 (endret) Har vanskelig for å tro at så veldig få - får orgasmer under penetrering . Har du aldri hørt om " kombinasjonsorgasmer " ? Som ofte fås under samleier . Klitoris blir faktisk godt stimulert under samleie når mannen bunner helt inn .Så skjønner ikke problemet ...? Hvorfor det skal være så vanskelig . Blir jo stimulert i begge ender samtidig ...under samleier . Kombinasjonsorgasmer? Nei, det ordet har jeg faktisk aldri hørt før. Minst 75 prosent av alle kvinner må ha stimulering av klitoris for å få orgasme under samleie ... hvilket tyder på at de fleste ikke opplever at klitoris blir så veldig godt stimulert under samleie. Endret 18. januar 2009 av Kinna
Gjest womenwomen Skrevet 18. januar 2009 #12 Skrevet 18. januar 2009 Minst 75 prosent av alle kvinner må ha stimulering av klitoris for å få orgasme under samleie ... hvilket tyder på at de fleste ikke opplever at klitoris blir så veldig godt stimulert under samleie. Eller 75 % av menn kan ikke støte skikkelig ....men bare dypper de første 3 cm inn ...Kanskje DET er problemet . Jeg syns min klitoris bli veldig godt stimulert under penetrering og min klitoris er ikke noe stor i det hele tatt - heller LITEN har menn sagt og jeg holder mannen fast rundt hoftene og presser meg mot han av og til ... når jeg føler for det .Noen ganger trenger jeg ikke det -når g-punktet er opphovnet skikkelig og mottagelig for nytelse er det nok -for å få orgasme uten berøring av klitoris . Nei - lær heller menn å støte på en bedre måte - så dere får max ut av det .
Gjest Kinna Skrevet 18. januar 2009 #13 Skrevet 18. januar 2009 Eller 75 % av menn kan ikke støte skikkelig ....men bare dypper de første 3 cm inn ...Kanskje DET er problemet . Jeg syns min klitoris bli veldig godt stimulert under penetrering og min klitoris er ikke noe stor i det hele tatt - heller LITEN har menn sagt og jeg holder mannen fast rundt hoftene og presser meg mot han av og til ... når jeg føler for det .Noen ganger trenger jeg ikke det -når g-punktet er opphovnet skikkelig og mottagelig for nytelse er det nok -for å få orgasme uten berøring av klitoris . Nei - lær heller menn å støte på en bedre måte - så dere får max ut av det . Jeg har vært seksuell aktiv med menn i 30 år - men har aldri opplevd at noen har kommentert størrelsen på klitoris Nei, klitoris blir ikke godt stimulert ved samleie ... de aller fleste må stimuleres på annen måte. Vaginal orgasme er det ikke mange kvinner som opplever - men de har slett ikke noe dårligere seksualliv av den grunn ... Det er dessuten påvist at ikke alle kvinner har noe g-punkt.
Gjest womenwomen Skrevet 18. januar 2009 #14 Skrevet 18. januar 2009 Jeg har vært seksuell aktiv med menn i 30 år - men har aldri opplevd at noen har kommentert størrelsen på klitoris Nei, klitoris blir ikke godt stimulert ved samleie ... de aller fleste må stimuleres på annen måte. Vaginal orgasme er det ikke mange kvinner som opplever - men de har slett ikke noe dårligere seksualliv av den grunn ... Det er dessuten påvist at ikke alle kvinner har noe g-punkt. Kommer kanskje an på hvor klitoris sitter hos hver enkelt ,noen litt mer opp , hos noen litt mer ned . Samt noen har mer følsom klitoris enn andre .Samme med g-punktet .Kanskje har de g-punkt -men reagerer ikke like positivt på stimulering av g-punkt .Mitt er veldig følsomt i hvertfall begge deler . Som ungdom var jeg og veninna mi nyskjerrig på hvordan vi så ut der nede ..kremt ...flaut husker det enda : ) Så vi viste hverandre " musa " vår - hjelpe meg - vi så totalt forskjellige ut !!! Absolutt ikke likens skapt ! Hun hadde mye " rot " der nede - store indre kjønnsepper og jeg kunne ikke SE hennes klitoris ... Mens jeg hadde bittesmå stramme indre små kjønnslepper og mer tydelig klitoris ... Hun slet med orgasme ... Men ikke jeg ! NB ! Vi var ikke tiltrekt av hverandre - dette gjorde vi kunn av nyskjerrighet -vi lurte på om vi så likens ut der nede ...ingenting annet . Men må si jeg fkk sjokk hvor annerledes hun var - i forhold til meg ...
Helen Skrevet 18. januar 2009 #15 Skrevet 18. januar 2009 Tråden er ryddet iht. Kvinneguidens regler. Helen - mod.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå