Gjest Gjest_kristine_* Skrevet 8. januar 2009 #1 Skrevet 8. januar 2009 Hei! Er det noen som vet når man kan ta solarium etter å ha lagt inn silikon? Det eneste jeg tenker som kan være uheldig med å ta solarium er ifht arrene. Men bruker tape på arrene, så da er det kanskje ok å ta solarium. Noen som vet?
Gjest Gjest Skrevet 8. januar 2009 #2 Skrevet 8. januar 2009 Silikonpupper. Solarium. La meg gjette, du bleiker håret blondt også?
Gjest Gjest_kristine_* Skrevet 8. januar 2009 #3 Skrevet 8. januar 2009 Nei gjør ikke det. Men hva hadde det med spørsmålet mitt å gjøre?
Gjest Imsdal Skrevet 8. januar 2009 #4 Skrevet 8. januar 2009 Hvor lenge er det siden operasjonen din da? Det er litt forskjellig hva de ulike klinikkene anbefaler med tanke på sol, "min" sier at man skal vente med å sole brystene i 6 mnd etter operasjonen, dvs sole seg enten med bh eller legge noe over. Siden du taper ennå er det kanskje ikke så lenge siden? :-)
Gjest Gjest_kristine_* Skrevet 8. januar 2009 #5 Skrevet 8. januar 2009 Det er 3 mnd siden operasjonen. Skulle iallefall tape i 3 mnd sa legen, så jeg fortsetter iallefall en mnd til:) Men da kan jeg sikkert ta en eller to "timer" i solarium da, hvis jeg soler meg med bh. Kroppen har ikke sett sol siden i sommer, så hadde vært så godt med litt brunfarge på kroppen, er nærmest blå nå
Gjest Imsdal Skrevet 8. januar 2009 #6 Skrevet 8. januar 2009 Hehe, kjenner til den Så er det så deilig når man endelig har fått tatt denne etterlengtede operasjonen å få litt farge på kroppen! Jeg pleier bare å legge bhen over brystene, ikke ha den "låst" bak, og uten stroppene på, så slipper jeg så masse skille
Gjest Gjest_kristine_* Skrevet 8. januar 2009 #7 Skrevet 8. januar 2009 Takk for tipset Ha en riktig fin dag
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå