Gjest Elize Skrevet 7. januar 2009 #1 Skrevet 7. januar 2009 Hvor ofte kan man gå opp til fagprøve? Hvor mange sjanser har man?
Gjest Gjest_Camilla_* Skrevet 7. januar 2009 #2 Skrevet 7. januar 2009 Jeg er ikke sikker, men jeg tror man har tre sjanser. Pleier å være det på eksamener i alle fall, og fagprøven er vel å se på som en slags endelig eksamen? Du bør høre med skolen din. Gikk det ikke bra med deg, eller er du nervør i forkant?
Gjest Elize Skrevet 8. januar 2009 #3 Skrevet 8. januar 2009 Må innrømme at det ikke gikk bra med meg. Så derfor jeg lurte. Men sensorene mine var enige i at kontaktperson min i kommunen måtte ta en del av skylda. Møtte opp til fagprøven totalt uforberdt da jeg ikke hadde fått noe informasjon på forhånd om hvordan fagprøven foregikk. Men må bare tenke fremover. Det er j.... kjipt akkurat nå, men nå vet jeg hva jeg skal igjenom neste gang.
Eliza Doalot Skrevet 8. januar 2009 #4 Skrevet 8. januar 2009 Dersom det ikke har vært endret siden jeg jobbet med lærlinger (4år siden), så kan man gå opp tre ganger. Stryker man tredje gangen, blir læretiden forlenget.
Gjest Elize Skrevet 8. januar 2009 #5 Skrevet 8. januar 2009 Dersom det ikke har vært endret siden jeg jobbet med lærlinger (4år siden), så kan man gå opp tre ganger. Stryker man tredje gangen, blir læretiden forlenget. Hvor mye må den forlenges med?
Eliza Doalot Skrevet 9. januar 2009 #6 Skrevet 9. januar 2009 Det husker jeg ikke sikkert, men jeg tror kanskje det var et halvt år. Ta høyde for at det er noen år siden, og at det kan variere mellom fagene.
Gjest Elize Skrevet 9. januar 2009 #7 Skrevet 9. januar 2009 Takk for svar. Greit å vite hva jeg har å forholde meg til selv om dere ikke er 100% sikre på at det stemmer.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå