Gjest konfektdama Skrevet 1. desember 2008 #1 Skrevet 1. desember 2008 Jeg har de planene om å lage konfekt til jul, men da trenger jeg konfektformer. Noen som vet vor man får kjøpt konfektformer? Tenker da på sånn i aluminium. Eneste stedet jeg har funnet noen er på jernia. De var formet som hjerter og kostet 49 kr for 30 stk, syns det var litt i det dyreste laget. Og er det noen som har prøvd å lage konfekt i de konfektformene i papir (sånne små muffinsformer)? Sier oså tusen takk til noen oppskrifter på konfekt=)
LilleBille Skrevet 1. desember 2008 #2 Skrevet 1. desember 2008 Jeg har kjøpt i vanlig dagligvare - og ser ikke bort fra at de har hos Nille også, evt. sjekk kjøkkenutstyrsbutikker - de pleier også ha mye rart.
Gjest Pascale Skrevet 1. desember 2008 #3 Skrevet 1. desember 2008 Cacas pleier å ha et godt utvalg i diverse former og saker og ting.
Helene Skrevet 1. desember 2008 #4 Skrevet 1. desember 2008 Jeg fant noen hos Europris i dag. Egentlig er det Lys-holdere i aluminium, sølvfarvede. Ser helt lik ut som sånne konfektformer. Det var 48 stk i pakken og kostet 15 kr.
Gjest strykebrett Skrevet 1. desember 2008 #5 Skrevet 1. desember 2008 Har kjøpt former på vanlig matbutikk hvert år, de har på bunnpris der jeg bor alle fall. 15 kroner for en pakke med 20 stykker tror jeg. Derimot former til å støpe konfekt i (ligner litt på isbitformer, bare at de er laget i silikon og er veldig glatte inni) har jeg problemer med å få tak i.. noen som vet?
LilleBille Skrevet 1. desember 2008 #6 Skrevet 1. desember 2008 (endret) Sånne? eller sånne? Endret 1. desember 2008 av LilleBille
Gjest strykebrett Skrevet 1. desember 2008 #7 Skrevet 1. desember 2008 Ja! Akkurat sånne som på den svenske siden var det jeg lette etter, takk takk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå