Gjest Gjest_Jente_* Skrevet 17. november 2008 #1 Skrevet 17. november 2008 Når orgasme så kommer det ut en tykk, blank væske - mye. Senga er helt våt, og det samme er partneren. Hva er dette? Er det noe feil på meg? Det er ekkelt når alt er vått!
Avalon Skrevet 17. november 2008 #2 Skrevet 17. november 2008 Når orgasme så kommer det ut en tykk, blank væske - mye. Senga er helt våt, og det samme er partneren. Hva er dette? Er det noe feil på meg? Det er ekkelt når alt er vått! Hei! Nei, du er ikke unormal! Væsken som kommer er nok sekret fra sjeden, og det skal jo komme når du er opphisset. Hvis ikke ville det ha vært veldig smertefullt å ha sex. Sekretet smører sjeden.
Avalon Skrevet 17. november 2008 #3 Skrevet 17. november 2008 Hei! Nei, du er ikke unormal! Væsken som kommer er nok sekret fra sjeden, og det skal jo komme når du er opphisset. Hvis ikke ville det ha vært veldig smertefullt å ha sex. Sekretet smører sjeden. Glemte å skrive, når du får orgasme blir jenter ekstra våte. Så det er nok ikke noe i veien med deg!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå