Gjest Gjest_Hedda_* Skrevet 31. oktober 2008 #1 Skrevet 31. oktober 2008 Jeg er over 30, og har slitt med hodepine og spente muskler i nakke/skulder siden jeg var tenåring. Dette har blitt gradvis verre over årene, så nå får jeg hodepine veldig fort av sånt som stress, sitte lenge i ro (pc, kontorpult osv) og mye støy/skarpt lys. Dette begynner å hemme meg veldig i hverdagen, og jeg har innsett at jeg må slutte i lærerjobben min. Høyt tempo og mye støy gjør at jeg har kraftig hodepine hver eneste dag. Jeg har vært hos lege, kiropraktor, fysioterapeut, akupunktør, naprapat... Hodepinen forsvinner bare ikke, og fastlegen sier at jeg bare må lære meg å leve med den. Nå må jeg tenke ut en ny retning i yrkeslivet, og jeg aner ikke hvilken retning jeg skal gå. Jeg vil jo gjerne ha en jobb der jeg får uttelling for utdannelsen min, for jeg har studielån som skal betales. Er det noen som har tips om yrker som kunne passe meg? (Jeg er ikke god i fremmedspråk utover engelsk, og matte/naturfag er ikke mine hovedfelt)
Gjest Gjest Skrevet 2. november 2008 #2 Skrevet 2. november 2008 Ingen som har noen lure tanker de kunne tenke seg å dele med meg?
Titti72 Skrevet 3. november 2008 #3 Skrevet 3. november 2008 Har du vært hos tannlegen i det siste? Det kan hende at du gnisser tenner om natten. Jeg slet med det samme, fikk biteskinne, og ble som født på ny! Det er ikke tull. Jeg spiste alt slags reseptbelagte medikamenter, tok CT/MR eller hva pokker det heter, ble sjekket for alaskens sykdommer, og så viste det seg at jeg lå hele natten og gnisset tenner!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå