Gjest Gjest Skrevet 23. oktober 2008 #1 Skrevet 23. oktober 2008 Ville du valgt: En: En partner som var flink til å rydde og kaste ting i søpla, men dårlig til å gå ut med søpla.. En partner som setter inn i oppvaskmaskinen, men dårlig til å tømme den... To: En partner som setter alt av oppvask og søppel på kjøkkenbenken, men som tar ut av oppvaskmaskinen og går ut med søpla.. ??
pittie Skrevet 23. oktober 2008 #2 Skrevet 23. oktober 2008 (endret) en Edit: Men har en to selv Endret 23. oktober 2008 av pittie
Gjest Gjest Skrevet 24. oktober 2008 #3 Skrevet 24. oktober 2008 Helt klart 1. Å gå ut med bosset tar mye mindre energi enn å samle sammen alt bosset etter ham. Å ta ut av oppvaskmaskinenen er mye mindre arbeid enn å måtte skylle av ting og sette inn i maskinen hver dag.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå