Gjest Rotekopp Skrevet 23. september 2008 #1 Skrevet 23. september 2008 Har mistet den 3 år-varende resepten min på ppiller... Det er sykt kjipt, har bare noen dager igjen.. Lurer på om jeg må gå gjennom hele sjekken ogsånn omigjen for å få den? Og må jeg i det hele tatt til legen? Kan jeg ikke få tilsendt en ny? Fikk resepten på KSO, og orker ikke bruke 4 timer på å få en ny, hvis jeg slipper det.. Noen som har peiling?
Gjest ~Fantabulous_kitten~ Skrevet 23. september 2008 #2 Skrevet 23. september 2008 Hei! Jeg aner ikke hva KSO er, men jeg trenger bare å ringe fastlegen og be om ny resept, så får jeg det :o) Trenger ingen sjekk ellernoe :o)
hufsa! Skrevet 23. september 2008 #3 Skrevet 23. september 2008 Hei! Jeg aner ikke hva KSO er, men jeg trenger bare å ringe fastlegen og be om ny resept, så får jeg det :o) Trenger ingen sjekk ellernoe :o) Samme her
Gjest Meg igjen.. Skrevet 25. september 2008 #4 Skrevet 25. september 2008 KSO = klinikk for seksuell opllysning... Er bare 15, og det er gratis, + at jeg hater fastlegen min, han viste ikke hva en mellomblødning var engang.... :S Har sendt dem en mail=) Men får låne et brett av en i familien som går på samme ppiller (merke) foreløpig.. Men jeg må vel ikke ta hele sjekken igjen? Det tar jo år og dag:p Har ikke så god tid på hverdagen nei..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå