Gjest Ola Nordmann Skrevet 15. september 2008 #1 Skrevet 15. september 2008 Hei jenter! Vi er et nygift par på 26 år. Jeg har et ønske om at hun skal være litt mer naughty, for eksempel gjennom å se pornofilm. Har dere noen forslag til navngitte pornofilmer dere jenter liker? Evt andre forslag enn filmer. Jeg er har selv et rikt fantasiliv, fantaserer blant annet om å dele henne med en annen mann (så her er det fritt spillerom for å få henne litt mer "naughty" ) Ha en flott dag og takk for et lærerikt forum:)
Gjest R Skrevet 15. september 2008 #2 Skrevet 15. september 2008 Roccos.Dirty.Dreams.7 hands down. Rocco Siffredi is the greatest. MEN, jeg er gutt. :D
Gjest glamourgirl Skrevet 15. september 2008 #3 Skrevet 15. september 2008 Den råeste pornofilmen jeg noen gang har sett var dansk og het Smerte... Men jeg er en sånn dame som liker det rått, fordi da blir det mer ekte, liker ikke når det blir dialog, og "skuespill" da blir jeg flau, spoler fram til pulinga. Jeg vil anbefale deg at dere sammen finner på noe. Sammen går og handler film, hvor du er var på hva hun liker. Eller ta en tur til København og gå på det erotiske museet der... Lykke til!
Gjest Gjest_Ola_* Skrevet 15. september 2008 #4 Skrevet 15. september 2008 Den råeste pornofilmen jeg noen gang har sett var dansk og het Smerte... Men jeg er en sånn dame som liker det rått, fordi da blir det mer ekte, liker ikke når det blir dialog, og "skuespill" da blir jeg flau, spoler fram til pulinga. Jeg vil anbefale deg at dere sammen finner på noe. Sammen går og handler film, hvor du er var på hva hun liker. Eller ta en tur til København og gå på det erotiske museet der... Lykke til! Har du mer info om den filmen? googla, men kommer ikke langt med bare tittelen. Kona mi er også litt flau med en gang jeg begynner å snakke om sex, men mistenker at det bare er fordi jeg blir nærgående, og ikke fordi hun ikke fantaserer. Takk ialefall:)
Gjest glamourgirl Skrevet 15. september 2008 #5 Skrevet 15. september 2008 Jeg har den ikke lenger, dessverre. Men to par, amatør.
Fluffie Skrevet 15. september 2008 #6 Skrevet 15. september 2008 Jeg synes Anna Span sine filmer er ganske bra.
Gjest ricky Skrevet 15. september 2008 #7 Skrevet 15. september 2008 (endret) http://www.adressa.no/multimedia/archive/0...cco_700346f.jpg Img-tagger fjernet. Trampe -mod- Endret 15. september 2008 av Trampe
Chianty Skrevet 15. september 2008 #8 Skrevet 15. september 2008 Sammen går og handler film, hvor du er var på hva hun liker. Eller ta en tur til København og gå på det erotiske museet der... Lykke til! bra forslag til nygifte
Einar Skrevet 17. september 2008 #9 Skrevet 17. september 2008 Er du sikker på at hun er like "naughty" som deg...? Jeg tror jeg ville startet i en annen ende enn pornofilmer (uansett om de er for damer eller ikke...). Og å trekke inn en annen mann uten å ha sondert terrenget skikkelig er neppe noen god idé... Start f.eks. med å være naughty for og sammen med henne. Se hvordan hun reagerer.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå