Gjest je Skrevet 13. september 2008 #1 Skrevet 13. september 2008 hei lurer på en ting jeg, jeg var ferdi på vgs for noen år siden, begynte å jobbe å fikk et barn. nå vil jeg gjerne ta opp to fag fra skolen. bare å ta dem hjemme. er det rådgiveren på skolen der jeg gikk som jeg skal ringe da?
Gjest Gjest Skrevet 13. september 2008 #2 Skrevet 13. september 2008 hei lurer på en ting jeg, jeg var ferdi på vgs for noen år siden, begynte å jobbe å fikk et barn. nå vil jeg gjerne ta opp to fag fra skolen. bare å ta dem hjemme. er det rådgiveren på skolen der jeg gikk som jeg skal ringe da? Da må du nok ta privattisteksamen, koster noen 1000 kr. .
Gjest aas Skrevet 13. september 2008 #3 Skrevet 13. september 2008 Det spørs vel om du har tenkt til å ta fagene på ett år og følge undervisning på en skole, eller ta det som privatist og lese selv og gå opp til eksamen. Skal du ta fagene som privatist så er det vanlig å melde seg opp på privatistweb.no. Fristen for høsten er først kommende mandag, 15 sept. Til våren tror jeg det er rundt januar/februar.
Gjest aas Skrevet 13. september 2008 #4 Skrevet 13. september 2008 Glemte å si at å forbedre et fag koster rundt 600 kr, mens å ta et nytt fag koster 330 kr
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå