Nemmera Skrevet 22. august 2008 #1 Skrevet 22. august 2008 Vi har fått en gratis helg med frokost på et valgfritt Rica-hotell i Norge. Må ikke bruke den med en gang, så det har ikke noe å si hvilken årstid vi reiser i. Har dere noen erfaringer med Rica hotell i Norge? Vil gjerne få mest mulig ut av helgen Jeg bor forøvrig i Lørenskog, så hoteller i det området er utelukket.
Gjest Gjest Skrevet 22. august 2008 #2 Skrevet 22. august 2008 Nå skal jeg innrømme jeg ikke har stor erfaring med Rica-hotell, men Rica Nidelven i Trondheim synes jeg var fint og den har en veldig bra belligenhet. Litt små rom, men det synes jeg alle nye hotell har. Husker ikke frokosten, så den regner jeg var helt ok. Trondheim er en koselig by, kjekt å dra til om man bor på Østlandet. Bergen eller Stavanger ville jeg personlig også vurdert å dra til, men aner ikke noe om Rica-hotellene der.
Nemmera Skrevet 23. august 2008 Forfatter #4 Skrevet 23. august 2008 Grimstad, ja, jeg så på det, men da blir det helst om sommeren. Har forresten vært i Grimstad veldig mye før, så er kanskje artig med noe nytt Trondheim har vi sett på. Skal visstnok være veldig bra frokost der leste jeg ett eller annet sted. Flere forslag mottas med takk
Gjest Gjeste Blondie65 Skrevet 23. august 2008 #5 Skrevet 23. august 2008 Rica Park Hotel, Sandefjord Rica Maritim, Haugesund Neptun Hotel, Bergen Rica Brakenes Hotel, Ulvik Alle disse har jeg vært på og alle kan anbefales pga fantastisk mat. Rica Maritim Haugesund også på grunn av beliggenheten ned mot sjøen. Rica Brakenes ligger fantastisk til i Hardanger.
Nabodama Skrevet 24. august 2008 #6 Skrevet 24. august 2008 Rica Ishavshotell i Tromsø! Fantastisk god mat, der har jeg vært mye i forb med kurs og konferanse, og blitt helt bortskjemt i forhold til hva jeg forventer når jeg er på hotell. Ligger midt i byen, helt nede ved sjøen, alle rom med sjøutsikt, tror jeg. Vaiable størrelser på rommene.
Sørlandsbrud_09 Skrevet 26. august 2008 #7 Skrevet 26. august 2008 Nei nei nei, ikke Rica Grimtad - Kjedelig er bare forbokstaven! Skal du til distriktet ta da heller Rica Arken - dyreparken, de har i allefall et litt spennenden hotell selv om plasseringen er litt tam....
Gjest Villimey Skrevet 31. august 2008 #9 Skrevet 31. august 2008 Har liggi mye på Rica de siste årene, og Er Molde (seilet), Trondheim (husker ikke helt navenet, noe med b tror jeg, fantastisk flott hotell), ålesund ( bestilte 4-mannsrom, fikk suite, DEN utsikten!) og stavanger(forum) jeg vil anbefalle. de er noen av de fineste rica hotellene =)
Nemmera Skrevet 31. august 2008 Forfatter #10 Skrevet 31. august 2008 her var det mange gode forslag. Om jeg finner billige flybilletter høres det ikke dumt ut med Tromsø. Har ikke vært så langt nord før Eller kanskje seilet. Det er hvertfall veldig fancy av utseende
Gjest Gjest Skrevet 4. september 2008 #11 Skrevet 4. september 2008 Rica Hoel Nideleven i Trondheim har både en veldig bra beliggenhet, "hengende" over Nidelven ved Nedre elvehavn, og frokosten er kåret til norges beste hotellfrokost. Stort utvalg, alt organisk, og mye kortreist mat!
Gjest Gjest_sol_* Skrevet 4. september 2008 #12 Skrevet 4. september 2008 Sorry, tastet for raskt uten å sjekke før jeg trykte på svar. Mente selvsagt Rica Hotel Nidelven!
Nemmera Skrevet 4. september 2008 Forfatter #13 Skrevet 4. september 2008 Tr.heim er et godt alternativ om vi ikke finner noen billige flybilletter Takk
trulta_ Skrevet 4. september 2008 #14 Skrevet 4. september 2008 Rica Seilet er veldig fint. Molde er en fin by vettu Rica Nidelven har sikkert verdens beste frokost!! Det er grunn god nok til å velge det hotellet.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå