Gjest Gjest Skrevet 2. august 2008 #1 Skrevet 2. august 2008 Ble utrolig nervøs her nå. Leste på Lånekassen.no. Jeg tok opp hele vgs på NKI i fjord. Og har ikke gjennomført noen av eksamene/fullført studiet. Får jeg da ikke stipend/lån til dette året som kommer, (til ett annet studiet på NKI)?? NOEN som vet???
The Kitten Skrevet 2. august 2008 #2 Skrevet 2. august 2008 Ble utrolig nervøs her nå. Leste på Lånekassen.no. Jeg tok opp hele vgs på NKI i fjord. Og har ikke gjennomført noen av eksamene/fullført studiet. Får jeg da ikke stipend/lån til dette året som kommer, (til ett annet studiet på NKI)?? NOEN som vet??? Jeg er ikke helt sikker på dette selv. Jeg tror du får lån, men at ingenting blir omgjort til stipend. Hilsen The Kitten :banantroll:
Gjest TS Skrevet 2. august 2008 #3 Skrevet 2. august 2008 Vet at jeg bare få lån, det omgjøres 40% til stipend når jeg fullfører examen. Men jeg mener året som kommer, jeg får vel lån til det neste studiet selvom jeg ikke fullførte forrige?
Gjest Gitte Skrevet 2. august 2008 #4 Skrevet 2. august 2008 Ja du får lån, men ingenting gjøres om til stipend før du evt. består eksamen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå