Gjest HasterPsykologi Skrevet 22. juli 2008 #1 Skrevet 22. juli 2008 Hei. Jeg vil gjore det klar, i og med at jeg ikke finner svaret noen andre steder, at dersom jeg gar forste aret bachelor i psykologi, at jeg kan soke profesjon etter forste aret. (Gar pa NTNU). Det er akkurat de samme fagene pa introduksjonsstudiet som pa bachelor. Er det noen som vet dette?
BananaFurby Skrevet 22. juli 2008 #2 Skrevet 22. juli 2008 Kan godt hende du kan bytte over etter 1 år. Kanskje du må ta noen ekstra fag eller noe... Anbefaler deg å sende mail til NTNU med en gang, de svarer i løpet av et par dager:) Lykke til
Gjest HP Skrevet 22. juli 2008 #3 Skrevet 22. juli 2008 Det er de samme fagene. Akkurat samme opplegg. Det hadde vart rart om man ikke kunne soke pa profesjon fra bachelor, i og med at man kan bruke arsenheten i psykologi som forste aret i bachelor.
BananaFurby Skrevet 22. juli 2008 #4 Skrevet 22. juli 2008 Du kan sikkert det, men anbefaler deg likevel å kontakte dem og få det avklart, så slipper du å gå å lure
Gjest Gjest Skrevet 24. juli 2008 #6 Skrevet 24. juli 2008 1 året på bachelor psykologi er det samme som årsenhet i psykologi og man kan SØKE på opptak til profesjon i psykologi på dette grunnlag. Men hvorfor iallverden spør du ikke bare på instituttet om dette ? Det er uansett for sent for dette året.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå