Dødspingvinen Skrevet 26. mai 2003 #1 Skrevet 26. mai 2003 Er så glad!!! Hadde så lyst på en demetrioskjole til bryllupet, og den hadde jeg naturligvis ikke råd til MEN etter noen søk rundt i Danmark har jeg funnet en dansk forretning som selger en som ser nesten helt like ut!!! Og som jeg har råd til!! Må bare vise dere: http://www.ypdress.dk/kb1139.jpg De skal sy den etter mål til litt over 3000 kr. Er den ikke fiiiiiiin??
Gjest Tex Skrevet 26. mai 2003 #2 Skrevet 26. mai 2003 Den var kjempeflott! Heldiggris som får det så billig!!!
Gjest Anonymous Skrevet 26. mai 2003 #3 Skrevet 26. mai 2003 Nei, men bildet er kanskje ikke det beste.... ?
Pusekatt Skrevet 26. mai 2003 #4 Skrevet 26. mai 2003 Nei' date=' men bildet er kanskje ikke det beste.... ?[/quote'] Folk har forskjellig smak når det gjelder kjoler da.......selv om du ikke likte kjolen, likte tydeligvis Vigfa den, og det er jo det viktigste, eller hva?
viwi Skrevet 26. mai 2003 #5 Skrevet 26. mai 2003 Nydelig kjole det der... Håper det går greit å sy den- du blir nok nydelig!!!
Gjest Anonymous Skrevet 26. mai 2003 #6 Skrevet 26. mai 2003 Arg - dette er et DISKUSJONSforum - ikke sant??? Da må det jo være lov til å være uenig også??? Eller er det bare de som synes kjolene som legges ut er pene som får skrive????
Dødspingvinen Skrevet 26. mai 2003 Forfatter #7 Skrevet 26. mai 2003 Det håper jeg og. Den ser nesten prikklik ut som den første kjolen jeg forelska meg i, og den satt veldig fint på meg, så får bare håpe på at det hele vil gå fint.
Dødspingvinen Skrevet 26. mai 2003 Forfatter #8 Skrevet 26. mai 2003 Til gjest. Det er klart at det er greit at du er uenig. Vi har alle forskjellige meninger, og hvert fall om hva slags kjoler som er fine Grunnen til at jeg liker denne så godt, er jo fordi jeg har prøvd en som var nesten helt lik. Så jeg vet at den er fin på meg. Men alle kommer til å ha forskjellig syn på det uansett, og det en liker, liker ikke alltid en annen
ringblomst Skrevet 26. mai 2003 #9 Skrevet 26. mai 2003 Så herlig at du fant en du likte, og ikke minst for et kupp! Syntes også kjolen var fin.
Gjest Anonymous Skrevet 26. mai 2003 #10 Skrevet 26. mai 2003 :D Den var nydelig! Du blir helt sikkert kjempefin i den! Lykke til!:D
Ingeborg Skrevet 26. mai 2003 #12 Skrevet 26. mai 2003 Du blir sikkert nydelig i kjolen. Og så så sympatisk pris!
Gjest Anonymous Skrevet 26. mai 2003 #13 Skrevet 26. mai 2003 Barbie Skrevet: Man Mai 26, 2003 21:53 Tittel: -------------------------------------------------------------------------------- Den var enkel,men pen. Var det jeg og syns. Skal ikke gifte meg i kirken, og da vil jeg helst ikke ha noe for voldsomt. Er kanskje bare meg, men syns liksom at veldig formelle kjoler hører mer hjemme der enn hos byfogden..
MissiS Skrevet 26. mai 2003 #15 Skrevet 26. mai 2003 åååååå.... den var skjønn! Jeg liker sånne kjoler! Du kommer til å bli kjempefin i den! Så heldig du var som fikk den så rimelig! jeg er misunnelig... :D MissS
Dødspingvinen Skrevet 26. mai 2003 Forfatter #16 Skrevet 26. mai 2003 Har sendt deg en PM siden du sa du var litt misunnelig MissS Bare litt info om stedet jeg skal kjøpe kjolen dersom du vil ta en titt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå