Eowyn Skrevet 23. mai 2003 #1 Skrevet 23. mai 2003 Noen som fikk med seg disse to programmene? Det var noe av det teiteste jeg har sett....Bare amerikanere kan finne på å lage så talentløs tv!! Det var gjennomført amerikansk søppeltv.... :o
MarianneE Skrevet 23. mai 2003 #2 Skrevet 23. mai 2003 Kikka så vidt på "Meet The Parents" da de hadde den løgndetektoren på de to guttene. Det er som du sier Eowyn: Gjennomført amerikansk søppelTV!!!!!
Tjorven Skrevet 23. mai 2003 #3 Skrevet 23. mai 2003 Skjønner ikke helt at TVNorge gidder å kjøpe inn alle disse amerikanske TV-showene jeg… Synes det blir litt vel mye av dem!
MarianneE Skrevet 23. mai 2003 #4 Skrevet 23. mai 2003 Skjønner ikke helt at TVNorge gidder å kjøpe inn alle disse amerikanske TV-showene jeg… Synes det blir litt vel mye av dem! Ganske enig! De kjøper inn søppel-de-lux også lurer de på hvorfor de taper seere og penger! At ikke de tar et hint!!
Malou Skrevet 23. mai 2003 #5 Skrevet 23. mai 2003 Har sett litt på High School Reunion... Det måtte jo bare komme. Typisk amerikansk, men allikevel ikke, for hvor er alle de typiske amerikanerne hen? Størstedelen av deltakerne virker litt for vellykkede. Komisk program, men akk allikevel bittelitt underholdene. Jennifer
Jusy me Skrevet 23. mai 2003 #6 Skrevet 23. mai 2003 jeg så på meet the parents, og det er det mest dustete jeg noen gang har sett.. jaja, noen gjør alt for sine "15 minuts of fame"..
*M* Skrevet 23. mai 2003 #7 Skrevet 23. mai 2003 At mennesker ønsker å utlevere seg selv på den måten synes jeg er fælt!
Gjest Purple Skrevet 24. mai 2003 #8 Skrevet 24. mai 2003 Åh ja, kjempeteite typisk amerikanske serier. Er helt enig, men må innrømme at jeg sikkert kommer til å se på dem likevel...
Gjest Embla s Skrevet 25. mai 2003 #12 Skrevet 25. mai 2003 jeg så "meet the parents" og: :o Jeg satt hele tiden og tenkte inn meg og min familie inn i dette, hvordan er det mulig?!! Så utrolig vanvittig hjerteskjærende P I N L I G!!!!! Der i bassenget om natten, jenta skal illudere at hun danser "lap dance" også ligger foreldrene og ser på på tv i soverommet :oops: Huff& gru a megen!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå