Gjest Gjest Skrevet 16. juni 2008 #1 Skrevet 16. juni 2008 Hvis for eksempel jeg hadde hatt trekant med to søstre (ikke mine egne), vil det bli sett på som incest og være ulovlig? Selv om de kun har sex med meg og ikke hverandre, men at de er naken i samme rom med meg og ser på, at jeg bytter på å ha sex med dem? Dette er bare et spørsmål, jeg har ikke planer om dette
waco Skrevet 16. juni 2008 #3 Skrevet 16. juni 2008 Bare pass på å ikke møt pappaen dems når du går ut utgangsdøra.
Gjest Gjest_Mia_* Skrevet 17. juni 2008 #4 Skrevet 17. juni 2008 Tror du at to søstre har lyst til det? Jeg hadde ihvertfall aldri fått meg til å ha sex sammen med søstra mi... æsj! Men kanskje det er noen som liker sånt, hva vet jeg?
mettemarit_ikke Skrevet 17. juni 2008 #5 Skrevet 17. juni 2008 Nei, det kan ike defineres som incest. men om det er sunt, det er en annen sak.
waco Skrevet 17. juni 2008 #6 Skrevet 17. juni 2008 Mettemareritt, hva mener du med at det ikke er sunt? La oss si denne gutten overnatter hos disse søsterene, er de tvillinger? Uansett han sover i sengen deres (kanskje i midten?), og venter til den første søstera sovner, puler hun andre, venter til hun andre sovner, også vekker den første søstera igjen for pulings. Noe annet må være utelukket, det er den eneste måten jeg kan tenke meg at en kar får pult to søstere på.
Gjest Gjest_Miranda_* Skrevet 18. juni 2008 #7 Skrevet 18. juni 2008 Mettemareritt, hva mener du med at det ikke er sunt? La oss si denne gutten overnatter hos disse søsterene, er de tvillinger? Uansett han sover i sengen deres (kanskje i midten?), og venter til den første søstera sovner, puler hun andre, venter til hun andre sovner, også vekker den første søstera igjen for pulings. Noe annet må være utelukket, det er den eneste måten jeg kan tenke meg at en kar får pult to søstere på. Det er ikke den eneste måten jeg kan tenke meg til det. Mange søstre er også gode venninner - og mange gode venninner går ikke av veien for å ha sex med samme mann. Husk: at disse to søstrene har sex med samme mann trenger ikke å være fordi bare mannen vil det (= han puler den ene mens den andre sover osv) - men fordi søstrene/jentene har lyst! Så når mannen sover i midten så er det kanskje heller jentene som tar initiativet til sexen!! At to frekke/kåte søstre bestemmer seg for å ha trekant med en mann - det er da egentlig ikke noe mer anderledes enn at to småfrekke venninner bestemmer seg for det samme.
Tøffelhelten Skrevet 18. juni 2008 #8 Skrevet 18. juni 2008 At to frekke/kåte søstre bestemmer seg for å ha trekant med en mann - det er da egentlig ikke noe mer anderledes enn at to småfrekke venninner bestemmer seg for det samme.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå