Gjest husletern Skrevet 16. juni 2008 #1 Skrevet 16. juni 2008 Ser på finn.no at flere leiligheter blir satt opp til flere visinger. Altså, at de ikke får solgt. Er en jeg er litt intr i, men som nå er satt opp på sin 5. og 6. visning. Lurer på om jeg skal ta turen, eller om det er noe merkelig med denne siden den ligger ute enda og ikke er solgt..... Erfaringer?
ashera Skrevet 16. juni 2008 #2 Skrevet 16. juni 2008 Boligmarkedet er nå svært tregt, og mange ønsker å selge før de kjøper. Dette fører til en opphopning i antallet leiligheter som er ute for salg. Det er ikke mer mystisk enn som så. Sjansen til å gjøre et godt boligkjøp er derfor stor i tider som disse.
Arkana Skrevet 16. juni 2008 #3 Skrevet 16. juni 2008 Du reagerer akkurat slik megleren fortalte oss da vi solgte vår leilighet i fjor. Blir en bolig lagt ut for salg flere ganger er folk tror folk det er noe galt med den. Etter all sannsynlighet (og spesielt med tanke på dagens marked) er det rett og slett så enkelt som at de ikke har fått det budet de ønsker. Personlig ville jeg tenkt at dette var en gyllen mulighet til å få en bra bolig til lav pris, fordi selgerne begynner å bli desperate (de fleste har jo kjøpt før de selger).
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå