Gjest Gjest_mia_* Skrevet 1. mai 2008 #1 Skrevet 1. mai 2008 Hei, fikk omgangssyken i går kveld, med diare og kvalme. Har gudskjelov ikke spydd ennå.. Jeg skal i konfirmasjon lørdag, hva skal jeg gjøre for å bli fort frisk??
Gjest Sisu Skrevet 1. mai 2008 #2 Skrevet 1. mai 2008 Ikke mye å gjøre, bare å la det gå sin gang... Men sørg for å få i deg væske, gjerne små hyppige slurker. Det spiller vel ikke noen rolle hva det er, men mange synes cola eller eplemost er godt ved kvalme. Melk er nok ingen suksess... Selv synes jeg Mariekjeks kan være ok å spise, for å få noe i magen ihvertfall. God bedring!!
Gjest Gjest Skrevet 1. mai 2008 #3 Skrevet 1. mai 2008 Drikk farris og sprite/cola om en annen, det funker. Vi gir det på sykeuset om folk er kvalme også. Ellers kan det hjelpe å få i deg noen salte kjeks.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå