Gjest Valiant Skrevet 12. mars 2008 #1 Skrevet 12. mars 2008 Dårlig overskrift ja jeg vet. Uansett hva ville du gjort om du en dag kom hjem og du tok f.eks en kamerat av din sønn og onanere mens han hadde trusene dine over vel penisen ? Eller over et bilde av deg ?
Gjest Gjest Skrevet 12. mars 2008 #2 Skrevet 12. mars 2008 Latt ham gjort seg ferdig. Ikke noe vits i å bli sint, den seksuelle tenningen er sterk hos unggutter og helt naturlig.
Gjest Gjest Skrevet 12. mars 2008 #3 Skrevet 12. mars 2008 Latt som jeg ikke hadde lagt merke til det, ventet til han hadde kledd på seg og pratet om været. Hvis han hadde sagt unnskyld, blitt lammet av skrekk eller begynt å gråte og forklare ville jeg satt meg ned og snakket med han om det. Ville forklart at det ikke er noe å skamme seg over at han har lyster, men at han må respektere mine ting og at slikt best gjøres privat hos seg selv.
Gjest StockDama Skrevet 12. mars 2008 #4 Skrevet 12. mars 2008 brent trusa/bildet og begynt å låse døra til rommet der klærne mine var =p
Gjest Gorgonzola Skrevet 13. mars 2008 #6 Skrevet 13. mars 2008 Bøyd meg ned og tatt den i munnen. ............ og gitt jyplingen et minne for livet som han garantert ville fortalt med innlevelse og ærefrykt til alle kompisene sine fra nå og inn i evigheten.... PS! Hadde det vært motsatt hadde dette selvsagt vært et overgrep som skulle vært straffet med de strengeste vilkår vi har
Gjest gjest mann Skrevet 13. mars 2008 #7 Skrevet 13. mars 2008 Tipper at det er ts selv som har gjort dette, og drømmer om å bli forført av kameratens modne mor. En slags mrs. Robinson.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå