Gjest ~Aravis~ Skrevet 11. mars 2008 #1 Skrevet 11. mars 2008 Jeg tror selv jeg har lavt stoffskifte. Mange symptomer som tyder på det. Skal til lege 28 mars for å sjekke dette. Det jeg lurer på er: er det noen som har fått påvist dette og fått medisiner for det? Og dermed gått ned i vekt? Er spent på om jeg kanskje får av meg disse kiloene som har kommet i løpet av kort tid.
Gjest Gjest Skrevet 12. mars 2008 #2 Skrevet 12. mars 2008 Anbefaler deg å google etter Sonjas stoffskifteforum. Der vil du få svar.
ashera Skrevet 12. mars 2008 #3 Skrevet 12. mars 2008 At man får stoffskiftet på rett kjøl ved hjelp av å ta stoffskiftehormoner gir nødvendigvis ikke vektnedgang. Noen er så heldige, andre ikke (og ikke alle som har lavt stoffskifte legger på seg i utgangspunktet heller). Du kan imidlertid etterhvert forvente å bli kvitt de fleste andre symptomene som følger med lavt stoffskifte. De fleste opplever en bedring på disse punktene.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå