Gjest Gjest_aprilbrud_* Skrevet 19. februar 2008 #1 Skrevet 19. februar 2008 Noen som vet hvor jeg kan få tak i hvite eller ivory pumps som er ordentlig spisse og min 10cm høye???? Kan til nød ha gull. Har vært i samtlige skobutikker i Fredrikstad og Sarpsborg og vurderer nå Moss og Oslo. Men alt er så mye enklere dersom noen av dere vet om skobutikker hvor det er større sannsynlighet for å finne de skoene jeg er på jakt etter. Kan ikke bestille på nettet, for jeg varierer stort mellom 37 og 38 avhengig av merke.
mamma til 2 søte jenter Skrevet 19. februar 2008 #2 Skrevet 19. februar 2008 sjekk ut howcool.com. Har utrolig mye kule og flotte sko og pumps i alle slags høyder. Jeg har bestilt herfra og skal snart bestille flere for de har jo ingen fine sko i dette landet! I hvertfall ikke pumps
Gjest Gjest_aprilbrud_* Skrevet 19. februar 2008 #3 Skrevet 19. februar 2008 Tusen, tusen takk for fantastisk tips. Mine skoproblem er nå løst for evig tid! Trenger ikke deppe lenger over tragiske tilstander i skomoten utover våren Hvordan er str.? Regner m at jeg bestiller den str jeg bruker mest og håper på det beste.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå