Gjest Gjest Skrevet 27. januar 2008 #1 Skrevet 27. januar 2008 vis man har kjønnsykdommer, og er 15 år, må foreldra vite det da?? kan hende ikke det har noe å gjøre, men vill gjerne ha svar har en venn som lurer
smaksløk Skrevet 27. januar 2008 #2 Skrevet 27. januar 2008 vis man har kjønnsykdommer, og er 15 år, må foreldra vite det da?? kan hende ikke det har noe å gjøre, men vill gjerne ha svar har en venn som lurer Forsåvidt nytt emne her men...Nei, foreldre trenger ikke å vite noe. Legen har taushetsplikt. Du kan også gå på en ungdomsstasjon der de tester slik gratis og du får hjelp til det du måtte lure på.
Gjest Gjest Skrevet 28. januar 2008 #3 Skrevet 28. januar 2008 Forsåvidt nytt emne her men...Nei, foreldre trenger ikke å vite noe. Legen har taushetsplikt. Du kan også gå på en ungdomsstasjon der de tester slik gratis og du får hjelp til det du måtte lure på. Nja, taushetspliken er en skjønnsak før fyllte 16 år. Men de fleste leger ol vil neppe si noe.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå