Gjest Gjest_hmmm_* Skrevet 18. januar 2008 #1 Skrevet 18. januar 2008 mens legg er på soverrommet og gjør meg klar for å stå opp(har hatt fri fra jobb i dag) Er doskåla mer sexy enn meg eller?? Skjønner ingenting, så jeg ble sur. Jeg sa fra at det der va litt tåpelig, så jeg dro å trente i stedet. Når jeg kom hjem så måtte jeg jo bare spørre om toalettskåla er deiligere enn meg, liksom. Men fikk ikke noe svar. Nå er han hos en kompis...å spør over msn om jeg skal gjøre noe i dag? Hah.. gutter altså. Problemet er vel egentlig at; hvorfor kommer han ikke inn på soverommet å prøver seg? Om han bare ser på meg på en bestemt måte, så er jeg jo klar som et egg jo. Han kan da vel ronke når jeg er ute av huset?
Gjest Gjest Skrevet 18. januar 2008 #2 Skrevet 18. januar 2008 Nå skal jeg komme med klisjésvaret: Det er helt normalt! Akseptér det og la ham kose seg når og hvor han vil.
Gjest pirjo Skrevet 18. januar 2008 #3 Skrevet 18. januar 2008 mens legg er på soverrommet og gjør meg klar for å stå opp(har hatt fri fra jobb i dag) Er doskåla mer sexy enn meg eller?? Skjønner ingenting, så jeg ble sur. Jeg sa fra at det der va litt tåpelig, så jeg dro å trente i stedet. Når jeg kom hjem så måtte jeg jo bare spørre om toalettskåla er deiligere enn meg, liksom. Men fikk ikke noe svar. Nå er han hos en kompis...å spør over msn om jeg skal gjøre noe i dag? Hah.. gutter altså. Problemet er vel egentlig at; hvorfor kommer han ikke inn på soverommet å prøver seg? Om han bare ser på meg på en bestemt måte, så er jeg jo klar som et egg jo. Han kan da vel ronke når jeg er ute av huset? Jeg kan ærlig talt ikke se problemet i det hele tatt. Er du sjalu på en doskål?
foolish Skrevet 18. januar 2008 #4 Skrevet 18. januar 2008 haha tåpelig! du burde seriøst ha blitt på treninga, og latt mannen få være hjemme å runke mer på doskåla!
Gjest Pax Skrevet 18. januar 2008 #5 Skrevet 18. januar 2008 Jeg ser ikke problemet. Det å ha lyst på sex og det å ha lyst på en runk er to forskjellige ting.
Gjest fami Skrevet 18. januar 2008 #6 Skrevet 18. januar 2008 Haha... vel.. du føler deg sikkert som et dass du nå da
Wildy Skrevet 18. januar 2008 #7 Skrevet 18. januar 2008 Jeg ser ikke problemet. Det å ha lyst på sex og det å ha lyst på en runk er to forskjellige ting. Så riktig som det går ann å få sagt det! Det er forskjell på å ha lyst på sex med partner og ha lyst på egensex, og det ene er ikke bedre enn det andre, det er bare forskjellig.
Gjest Korrekt Skrevet 18. januar 2008 #8 Skrevet 18. januar 2008 mens legg er på soverrommet og gjør meg klar for å stå opp(har hatt fri fra jobb i dag) Er doskåla mer sexy enn meg eller?? Skjønner ingenting, så jeg ble sur. Jeg sa fra at det der va litt tåpelig, så jeg dro å trente i stedet. Når jeg kom hjem så måtte jeg jo bare spørre om toalettskåla er deiligere enn meg, liksom. Men fikk ikke noe svar. Nå er han hos en kompis...å spør over msn om jeg skal gjøre noe i dag? Hah.. gutter altså. Problemet er vel egentlig at; hvorfor kommer han ikke inn på soverommet å prøver seg? Om han bare ser på meg på en bestemt måte, så er jeg jo klar som et egg jo. Han kan da vel ronke når jeg er ute av huset? Han var vel så tent på deg at han tok seg en håndjager, så det ikke skulle gå så fort for han når dere skulle ha dere! Tenk den tanken også da!
Gjest Gjest_Pondus_* Skrevet 19. januar 2008 #9 Skrevet 19. januar 2008 Dere trenger åpenbart et svar fra en mann her, ellers ender denne tråden i et vell av innlegg uten rotfeste i virkeligheten, sorry damer For det første: Trådstarter er neppe særlig gammel, tolker deg dithen i måten du skriver på. Da ligger det i kortene at kjæresten din er forholdsvis ung også. For det andre (og her kommer poenget): Det hender, rett som det er, at vi menn føler behovet for å tømme oss, vi er nemlig skrudd sammen slik at manglende utløsning over tid gjør noe med oss, humør, atferd osv. Noen ganger kan det være nennsomt og fornuftig å besørge hva naturen påkaller på egen hånd, bokstavelig talt. Lettvint, ikke noe mas, ingen bekymringer hverken før eller etter. Det å skulle involvere sin partner i forhold til å tilfredsstille egne behov kan, jeg understreker kan, bli i overkant mye pes. En tilnærming til sin kjære i forhold til mulig sex er noen ganger en kronglete vei og derfor velger menn den lettvinte, greie løsninga, en kjapp en fr seg selv. Dessuten er dette et must for flere av oss, vi liker nemlig solo-sex fra tid til annen vi også, i likhet med dere jenter. Som et klokt hode har sagt: Kvinner må ha det bra får å ha sex, menn må ha sex for å ha det bra. Et av kjærlighetens og parforholdets paradokser og utfordringer, derfor finnes slike forum som dette
Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2008 #10 Skrevet 20. januar 2008 Ikke tenk noe over det, som andre sier over her så er solosex en lettvindt og enkel greie. Noen ganger tar jeg frem vibratoren og tilbringer litt tid i sengen selv om min mann er i huset. Da har jeg lyst på noen orgasmer og å fantasere litt. Det er samme greien.
Kristaa Skrevet 20. januar 2008 #11 Skrevet 20. januar 2008 Jeg ville satt pris på at det foregikk over doskåla jeg da - så slapp man å vaske evt ekstra håndklær, laken etc
Gjest Mysticgirl Skrevet 20. januar 2008 #12 Skrevet 20. januar 2008 Jeg ville også ha reagert. Hadde jeg vært til stedet for han, så hadde jeg blitt sur. Hadde jeg vært ute av huset blir det en annen sak. Men å runke når jeg er tilgjengelig på rommet forstår jeg rett og slett ikke. Jeg ville ha hatt spruten hans og ikke doskåla!
Gjest StockDama Skrevet 20. januar 2008 #13 Skrevet 20. januar 2008 Ser ikke problemet, å ta seg en kjapp en på egenhånd er da ikke ille? Hadde vært værre om han _alltid_ gjorde det istedet for å ha sex.
Gjest Gjest Skrevet 21. januar 2008 #14 Skrevet 21. januar 2008 Jeg ville nok også reagert litt, hvis du lå i senga og hadde lyst på ham, og så ronka han heller over doskåla... Det hender at jeg tenker på det, når vi legger oss, at jeg HÅPER han ikke runker på badet, og vil sove med en gang han kommer i seng. I stedet for å ha sex med meg. Har grublet litt på dette med menn og runking. Hva når han står opp med et morrabrød, og går rett i dusjen, og jeg ligger der nøden og klar i senga, tent av å se morrabrødet hans? (Men det at de har morrabrød trenger kanskje ikke bety at han er seksuelt opphissa...?) Pleier å tilfredsstille meg selv da, i senga, og lurer på om han gjør det samme i dusjen (eller om jeg bare har alt for skitne tanker.....sukk)
Gjest Gjest_Renate_* Skrevet 21. januar 2008 #15 Skrevet 21. januar 2008 Jeg ville nok også reagert litt, hvis du lå i senga og hadde lyst på ham, og så ronka han heller over doskåla... Det hender at jeg tenker på det, når vi legger oss, at jeg HÅPER han ikke runker på badet, og vil sove med en gang han kommer i seng. I stedet for å ha sex med meg. Har grublet litt på dette med menn og runking. Hva når han står opp med et morrabrød, og går rett i dusjen, og jeg ligger der nøden og klar i senga, tent av å se morrabrødet hans? (Men det at de har morrabrød trenger kanskje ikke bety at han er seksuelt opphissa...?) Pleier å tilfredsstille meg selv da, i senga, og lurer på om han gjør det samme i dusjen (eller om jeg bare har alt for skitne tanker.....sukk) Dette er jo bare for dumt. Sier du i fra til han at du har lyst på han da? At du vil at det morra brøet skal brukes til noe fornuftig? Som f.eks. å gi fitta di en omgang? Eller at du vil suge han får han går i dusjen? Det hjelper jo ikke å ligge stille i sengen og tro at han skal forstå at du er våt i fitta og klar for en runde. Det at menn har morrabrød betyr ikke automatisk at de er kåte.
Gjest Gjest_Siren_* Skrevet 21. januar 2008 #16 Skrevet 21. januar 2008 I stedenfor å irritere seg over at sæden ligger i doskåla og går rundt å lure på hvorfor han ikke heller har sex med deg, så bør du gjøre det klart for han hva du ønsker. Si det til han da vel, at du heller vil at han skal tømme sæden i ett av hullene dine fremfor å ronke på egenhånd. Han bør i hvertfall spørre om du vil ha en runde før han eventuelt tømmer seg på do.
Gjest SMann Skrevet 21. januar 2008 #17 Skrevet 21. januar 2008 Trenger selv å runke noen ganger selv om min partner er tilgjengelig. Ser ikke noe galt i det. Jeg gjør det like gjerne i senga sammen med henne. Hun blir opphisset av det.
Gjest Gjest_nå Skrevet 21. januar 2008 #18 Skrevet 21. januar 2008 Nå måtte jeg flire litt altså. Jeg sier til mannen min at han bør runke mer jeg og når han spør hvor? Så svarer jeg i do. *knegg*........men han nekter da..... For og forklare litt, så har han et stor behov for sex noe jeg og i grunnen har, så etter et par tiår sammen så har vi fortsatt sex omtrent annenhver dag. MEN, det hender i perioder at jeg er sliten og heller vil sove og da merker jeg han blir litt småsur, han trenger rett og slett sex. Så da ber jeg han pent om og ta en runk, men det ender som regel med at jeg suger han.
Gjest Gorgonzola Skrevet 21. januar 2008 #19 Skrevet 21. januar 2008 Nå måtte jeg flire litt altså. Jeg sier til mannen min at han bør runke mer jeg og når han spør hvor? Så svarer jeg i do. *knegg*........men han nekter da..... For og forklare litt, så har han et stor behov for sex noe jeg og i grunnen har, så etter et par tiår sammen så har vi fortsatt sex omtrent annenhver dag. MEN, det hender i perioder at jeg er sliten og heller vil sove og da merker jeg han blir litt småsur, han trenger rett og slett sex. Så da ber jeg han pent om og ta en runk, men det ender som regel med at jeg suger han. Lucky bastard.................
Gjest koosejenta Skrevet 21. januar 2008 #20 Skrevet 21. januar 2008 Nå måtte jeg flire litt altså. Jeg sier til mannen min at han bør runke mer jeg og når han spør hvor? Så svarer jeg i do. *knegg*........men han nekter da..... For og forklare litt, så har han et stor behov for sex noe jeg og i grunnen har, så etter et par tiår sammen så har vi fortsatt sex omtrent annenhver dag. MEN, det hender i perioder at jeg er sliten og heller vil sove og da merker jeg han blir litt småsur, han trenger rett og slett sex. Så da ber jeg han pent om og ta en runk, men det ender som regel med at jeg suger han. det er omvendt her..Det er jeg som vil ha sex ofte mens han klarer seg med mindre,og jeg merker at humøret mitt blir dårlig når jeg ikke får...
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå