Gjest Gjest Skrevet 17. januar 2008 #1 Skrevet 17. januar 2008 Vi skal på "Disney on ice" i oslo specktrum. Noen som vet hvor kaldt det er der? Bør f.eks 4 åringen ha utedress på seg?? Eller holder det med jakke?
Gjest Gjest Skrevet 17. januar 2008 #2 Skrevet 17. januar 2008 Vi skal også ivei, men satser på vanlig skogstad boblejakke med ull under.... Har også fireåring.. Gleder oss masse forresten, vi voksne også!
hecam Skrevet 17. januar 2008 #3 Skrevet 17. januar 2008 Jeg har vært der et par ganger, og kan ikke huske at det var spesielt kaldt. En vanlig ytterjakke bør holde. Kjempe positiv opplevelse for hele familien begge gangene! :-)
Gjest Gjest_inka_* Skrevet 18. januar 2008 #4 Skrevet 18. januar 2008 Vi var der på tirsdag og jeg syntes det var kaldt, men jeg tror ikke ungene syntes det for de tok av seg yttertøyet! Jeg måtte ta på meg igjen.
Carebear1 Skrevet 18. januar 2008 #5 Skrevet 18. januar 2008 Det kommer vel litt ann på hvor du sitter og. Det er nok mye kaldere på de plassene som er nærmest isen, enn de billigste plassene lengst bak/ opp...
Gjest Gjest Skrevet 18. januar 2008 #6 Skrevet 18. januar 2008 Nå har ikke jeg vært der på mange år, men jeg kan ikke huske at det var kaldt der. Folk tok av seg jakkene blandt annet. Tror nok det holder med kakke, så kan du kanskjke ta den av om det skulle bli for varmt.
BayliZ Skrevet 18. januar 2008 #7 Skrevet 18. januar 2008 Var der på tirsdag og satt ganske så nærme isen syntes ikke det var kaldt og alle tok av seg jakkene og vi var vel 16 stk ingen som sa noe om at det var kaldt nei. Kos dere det var veldig gøy.
Gjest ratatouli Skrevet 19. januar 2008 #8 Skrevet 19. januar 2008 Ok. nå har vi vært der. Det var ikke kaldt! Vi satt på fjerde rad. altså nær isen. Veldig kjekt forresten.
Crow Jane Skrevet 17. januar 2009 #9 Skrevet 17. januar 2009 (endret) Jeg kommer også rett fra forestilling nå. Aldri vært på DOI før og det var en MEGET positiv opplevelse. Artig med både "gamle" og "nye" figurer. Stort + at Langbein faktisk ramlet på isen - slik vi hadde bablet om på forhånd. Full uttelling for både voksne og barn Endret 17. januar 2009 av Crow Jane
Gjest Gjest Skrevet 19. januar 2009 #10 Skrevet 19. januar 2009 Husker jeg var der da jeg var liten og likte det kjempegodt. Hva var det som var i år?
Crow Jane Skrevet 19. januar 2009 #11 Skrevet 19. januar 2009 I år var det "Princess"-tema. Før pausen fikk vi smakebiter fra både Alladin, Mulan, Den lille havfruen, Skjønnheten og uhyret, Tornerose og Snøhvit. Etter pausen fikk vi hele Askepott-historien med småmus og alt. Kjempetøft. Jeg er mest imponert over alle kostymene, jeg - var veldig "proft" alt sammen. I tillegg var Mikke, Minnie og Langbein der - liksom som konfransierer. Tror nok det blir en tur til neste år også. Kanskje minstemann og sambo hadde det så-som-så, men jeg stoooorkoste meg *LOL*.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå