weki83 Skrevet 7. januar 2008 #1 Skrevet 7. januar 2008 Hei Noen som har noen tips om fine lokaler i Sandefjord? Kan gjerne være i retning mot Larvik og Tønsberg også.
brud06 Skrevet 8. januar 2008 #2 Skrevet 8. januar 2008 Vi hadde bryllupsfesten i restauranten Solvold i Sandefjord. Det kunne rett og slett ikke blitt bedre!!!! Vi var ca 45stk og det var akkurat passe....tror 50 er grensen
weki83 Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 9. januar 2008 Vi hadde bryllupsfesten i restauranten Solvold i Sandefjord. Det kunne rett og slett ikke blitt bedre!!!! Vi var ca 45stk og det var akkurat passe....tror 50 er grensen Takk for godt tips! Det hadde vi ikke tenkt på! Kan jeg få spørre hvor mye det kostet? Er litt usikker på hva som er "normalt"..
brud06 Skrevet 9. januar 2008 #4 Skrevet 9. januar 2008 hei.... Vi hadde fri bar, så jeg tror vi endte med ca pris per gjest på 1600 kr. De fleste gjestene var rundt 30+ så derfor ble vel barregningen litt høy, men det var det verdt. De er fult fleksible på alt av ordninger For en utrolig service de har......vi hadde møter med Solvold på forhånd 2 stk, for å lage vår egen meny...derettter var det prøvesmaking som også mine foreldre og min søster var med på. champagne og frukt Det var en 3+2 rettters meny ( kommer 2 ekstra med , når du bestiller 3) De lagde en helt fantastisk kake 3 etasjer. + Skikkelig Italiensk pizza som nattmat Alt av drikke til mat og acec + bar ....1600 kr per stk
Gjest Mila Skrevet 12. januar 2008 #5 Skrevet 12. januar 2008 Vi var paa Kurbadet- et litt billigere alternativ. Ordnet med mat utenfra og hadde med all drikke selv. Leide inn servitoerer. Med 3-retters, fri bar (oel, vin og conac/likoer/baileys)nattmat etc kom det paa rundt 500 per hode. Vi var 96 til middag og det var akkurat passe plass- kunne til noed hatt kansje 10 til? Lokalet kosta bare ca 5000 for hele helgen og vi hadde stor brunch der dagen derpaa ogsaa.
lillesky Skrevet 20. januar 2008 #6 Skrevet 20. januar 2008 Solvold er et flott! Ellers så går det an å lese losjer, type Odd Fellow Selskapslokaler i Sandefjord, Druidenes hus i Larvik. Engø gård er utrolig vakkert! Langeby i Sadefjord (ingen erfaring). Nr. 45 ser pent ut.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå