Gå til innhold

Ny prevansjon?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg har fått min siste p-sprøyte, og må nå finne noe annet. Jeg har tidligere gått på Trionetta, og ble gravid på disse - begynte derfor på sprøyta for 3 år siden.

Jeg lurer på om noen har tips til hva jeg kan titte på? Av det jeg har hørt frister ikke p-stav, jeg kan ikke bruke spiral, nekter å bruke kondom og sterilisering er ikke akutelt. Jeg har fast partner. Skal bestille legetime og ta en prat med legen, men vil gjerne ha ting litt klart først.

Jeg har litt slitsom hud i perioder, så noe som hjelper på dette er fint. Vektøkning er også velkommen. "Må" ha noe hormonelt, for jeg er et PMS-monster uten like. Om jeg ikke får mensen er det også flott, har vært uten i 3 år nå. Jeg kvier meg litt for piller siden jeg ble gravid på dem, men det er vel forskjell på merkene. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...