Gjest HT Skrevet 17. oktober 2007 #1 Skrevet 17. oktober 2007 Hei og hopp! Nå har jeg slitt med høyrearmen i noen dager, og lurer på om det kan være senebetennelse? Det begynner i håndleddet og stråler utover i under- og overarm, en slags verking. Det er ikke forkrøplende vondt, sitter på jobb nå, men ganske ubehagelig, og tviler på det blir bedre av å jobbe med pc.. Har kjøpt håndleddstøtte og bruker oridus (som er gått ut på dato ), men føler ikke det hjelper. Det jeg lurer på er igrunn om det høres ut som senebetennelse? Har hørt det skal være så fryktelig vondt, og det er det jo ikke.. Er det nødvendig å gå til lege selv om det ikke er så vondt? Er ikke så glad i å gå til legen for 'filleting', og har lite lyst på en sykemelding. Jobber som sagt med pc, men bare 3 dager i uken. Forslag til hva jeg kan gjøre, øvelser eller noe? Håper noen vet råd!
Gjest Deception Skrevet 17. oktober 2007 #2 Skrevet 17. oktober 2007 Jeg tror det lureste er å gå til legen, for senebetennelser har en lei tendes til å spre seg oppover i armen og videre til skulderen, og vips, så sitter du der med en mye mer omfattende lidelse enn hvis du hadde gått til legen først som sist.
Gjest HT Skrevet 17. oktober 2007 #3 Skrevet 17. oktober 2007 Ok, jeg får ta meg en tur da kanskje.. Ble ikke akkurat bedre av å jobbe kjenner jeg Takk for svar iallefall
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå