Quirky Skrevet 10. oktober 2007 #1 Skrevet 10. oktober 2007 Hvilke medisiner går dere på? Og i hvor høy dose?
Gjest Moncler Skrevet 10. oktober 2007 #2 Skrevet 10. oktober 2007 Hvilke medisiner går dere på? Og i hvor høy dose? Lurer forresten på om det er noen jenter som har erfaring med adhd her. Av den stille sorten.
Gjest Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #3 Skrevet 10. oktober 2007 Lurer forresten på om det er noen jenter som har erfaring med adhd her. Av den stille sorten. http://forum.kvinneguiden.no/index.php?sho...46402&st=20 Nyttig tråd for deg tror jeg.
amles Skrevet 10. oktober 2007 #4 Skrevet 10. oktober 2007 Hei! Jeg har ikke ADHD men mannen min har. Han går på 2x10mg Ritalin 3 ganger om dagen. Han prøvde først med 10mg 3 ganger om dagen, men ble så trøtt. Var som å bli dopet ned sa han. Hender han må ta en ekstra om kvelden hvis han har spist for mye sjokolade (sukker) ol.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå