Gjest Therese S. Skrevet 4. oktober 2007 #1 Skrevet 4. oktober 2007 Hei. jeg er en ung jente som sliter med varierende episoder hvor pulsen slår veldig fort og jeg får tungt for og puste, dette har egentlig aldri bekymret meg men det bekymret min kjære veldig da jeg en dag fikk et slikt "annfall", det kommer bare plutselig hvis jeg sitter og ser på tv eller ikke er i noen spesiell aktivitet, jeg har også hatt store mage problemer hvor jeg får vondt opp til flere ganger hver dag, jeg har vært hos legen for dette med magen fordi jeg misstenkte det var magesår, men han tok meg ikke seriøst da jeg prøvde og forklare ham hva jeg trodde det var og skyvde påstandene mine bort og gav meg piller for luft i magen. (de hjelper ikke) så istede for å betale dyre dommer for å få en diagnose som ikke stemmer spør jeg her om det er noen som kjenner igjen symptomene og kan gi meg noe svar på hva som skjer med meg. Blir kjempe gla for respons! takk!
Gjest Gjest_Meg_* Skrevet 5. oktober 2007 #2 Skrevet 5. oktober 2007 Blir gla hvis noen kommer med innspill ëller meninger også... Anyone.....?
birgitte242 Skrevet 5. oktober 2007 #3 Skrevet 5. oktober 2007 angstanfall kan være slik som du beskriver.
Gjest Gjest Skrevet 6. oktober 2007 #5 Skrevet 6. oktober 2007 Har hatt de sammen symptomene som du beskriver med tung pust og skyhøy puls ved hvile. Men også med intense brystsmerter. Diagnose fra legen : stress Men som de andre sier, det kan også være et angstanfall du har hatt, mange som tror de er alvorlig fysisk syke når slike kommer.
Gjest Gjest_Meg_* Skrevet 8. oktober 2007 #6 Skrevet 8. oktober 2007 Tusen takk for svar! nå har jeg noe annet å gå utifra hvertfall:) jeg vet lite om angst og slikt, men har gått igjennom en tøff periode det siste halvåret.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå